Suzuki SV 650 (2003)

Vlastník arachnide
Vloženo 1.4.2005
Aktualizováno 6.9.2016

Teď už menší zadní blatníček, minibrinkry, laďák.Super motorka, lehká ovladatelná, chci ji akorát vyměnit za S-ko, nabídněte :)

První dojmy - Supééér

Cesty: Osová Bytíška, jinak jak to čas dovolí ČR, letos možná Slovensko

4/2008: prodaná do čech,snad do dobrých rukou :( teď se chystám na většího brášku SV 1000 S,tak doufám ze to bude co nejdřív.jedině modrá!

Zkušenosti: nejzdil jsem na ní přes 15 tis. neměmil bych :) jen za litříka, super ovladatelná, super na cestování i ve dvou ( i když šestce ve dvouch chybí to co má litr ), pro baťůžek pohodlná, až jsem z té spokojenosti byl překvapen, spotřeba v normálu okolo 6,jinak tak okolo 5-7 litrů ( SV nemá nádrž o objemu udávaných 17 litrů, ale pouze 15,5 litrů ! ),ale kratší dojezd než jsem byl zvyklej z GPZ 500 S. A to nádherný vrnění dvouválu,který jde cítit přes hefty je prostě boží,doufám že litr to má taky! A jinak nemohu než doporučit!!!

RosSV
RosSV napsal 24.03.07 v 22:24

Ahoj,<br />
organizuji motosraz Motor Bike Show Morava u Olomouce, v termínu 8.-10.6. 2007. <br />
<br />
Na akci chci jako majitel Suzuki SV pozvat ke klubovému setkání další majitele této kultovní značky.<br />
<br />
Jedna ze soutěží bude - O nejhlučnější motocykl, a bude tam celkem zajímavý další program a hudební produkce (Stránka srazu http://web.iol.cz/motosraz/ ).<br />
<br />
Pokud máš zájem, zaregistruj se na tomto portálu na uvedenou akci na: http://akce.motorka...l&amp;IDAkce=860 <br />
S pozdravem<br />
Rosťa<br />

napsal 02.12.05 v 01:23

To Janča: a kdy se projedeme?

napsal 23.11.05 v 08:30

to chose: dobrá volba...!! já jsem taky prodala a v pátek kupuju GSXR600

napsal 20.06.05 v 06:07

Já moc.......je výborná....ale pokukuji po litrovým esku

napsal 14.06.05 v 19:52

Cau je nadherna premyslim o sv taky ze bych zakoupil <br />
jak si s ni zpokojeny?