Honda VTR 1000 SP1 (2000)

Vlastník firebladetom
Vloženo 24.7.2008
Aktualizováno 10.10.2008

Můj první V-twin. Co dodat.. Je to neuvěřitelnej masakr, motorka mi dává přesně to, co od ní vyžaduju. Jediný, co mě občas děsí je absence tlumiče řízení. VTR má hodně strmý úhel hlavy řízení a tlumič je potřeba. Jinak vážně maximální spokojenost.

Po třech VFR jsem se rozhodl skočit do něčeho ostřejšího. S VFR jsem byl spokojenej, ale přece jenom je to sportovně-cestovní motorka. Když jsem na VTR usedl poprvé, proběhlo mi hlavou, že jestli pojede stejně radikálně, jako se na ní sedí, tak to bude přesně to, co hledám. A taky že jo.

Byla v úplně originálním stavu, takže první sem pořešil laděný výfuky "sharon" - příznivá cena, design ujde a zvuk famózní.

Chystám se na tlumič řízení - ten je opravdu často potřeba...

Budu pořizovat otevřenej filtr, vyhazovat klapku sání a vyřazovat přivstřik vzduchu do výfukových kanálů. Přes zimu plánuju Power Commander. No a pak se uvidí.

Zatím mě nenapadá jiná motorka, kterou bych chtěl. Tedy samozřejmě už pouze V2 :o)

Modla, která je mým snem je 1098R. Ale bohužel nemám zbytečnej milion korun v kapse, tak budu muset ještě pár měsíců šetřit :o)

Jirka.46
Jirka.46 napsal 18.09.22 v 20:07 10b.

Moc pěkné VTR

bruttopyr
bruttopyr napsal 13.04.20 v 16:02 10b.

Úžasný stav!

smartin1
smartin1 napsal 22.02.16 v 21:11 10b.

Parádní Spčko 10b jasnejch Kolego

prusles
prusles napsal 16.08.12 v 09:20

SP 1/2 to je prostě pojem mezi motkama... motka pro pořádný chlapy mnoho štastných km!

otajs-ZX9R
otajs-ZX9R napsal 25.08.10 v 20:50

Pěkná máša co má koule Ať slouží