Yamaha XT 660 Z Tenere (2008)

Vlastník Petr-RSV
Vloženo 18.6.2008
Aktualizováno 24.1.2011

Vloženo: 16.02.2009, Uskutečněno: 16.02.2009, Stav tachometru: 11305 km, Zhlédnuto: 37x

Původní sedlo na Tenerce není zrovna nejvhodnější na offroad a ježdění ve stupačkách, tak jsem udělal přes zimu lehkou úpravu. Další důvod byl ten, že jsem při jednom z "odložení" motorky zavadil botou o sedlo (asi při odskakování) a trošku sedlo roztrhnul. Originál potah jsem teda sundal a tvar sedlo ořezal a dobrousil do tvaru, který mi ideálně vyhovoval. Snad jediný zápor vidím v tom, že je sedlo o něco méně pohodlné pro spolujezdkyni, ale je potaženo protiskluzovou textilií, takže snad mi nebude klouzat na záda . Barevnou variantu a tvar jsem navrhl na PC a přečalounění provedla firma DDTuning.cz. Domluva proběhla přes mail a sedlo jsem odeslal poštou. Vše bez problémů.

• Celodenní lehký off s Ludvou.

...motorka čekala naleštěná v garáži a v deset ráno jsem vyrazil využít jednoho z posledních opravdu teplých dnů. Celý den jsme se toulali polem nepolem, až jsme přijeli na trať kterou jsem nedávno objevil ukrytou mezi l

Vloženo: 08.11.2010
    Uskutečněno: 06.11.2010
  • Metzeler Unicross - přední guma

Delší dobu jsem vybíral, která pneu by odpovídala mému stylu jízdy a nakonec jsem zvolil Metzeler Unicross. Bohužel se nedělá v 17 palcovém rozměru, takže dozadu obuju Mitac C-02. Jinak jsem s tímto předním Unicrossem sp

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 19.10.2010
    Uskutečněno: 19.10.2010
  • Nevydařený offík...

Tak jsem přidal nějaké fotky z ne moc vydařené vyjížďky. Kámošovi se pokazil Big, tak jsme ho museli odtáhnout do nejbližšího servisu, než se pořeší co dál. Ráno byla navíc šílená kosa (kolem 3 stupňů) a mlha, že nebylo

Vloženo: 19.10.2010
    Uskutečněno: 19.10.2010