Ducati Monster 600 (1996)

Vlastník bastard69
Vloženo 20.5.2008
Aktualizováno 25.4.2013

menený motor,je tam teraz 904ccm :),menená predná vidla.momentálne je havarovaná.zháňam súčiastky na ňu.rám,prepákovanie(podkovu)

První dojmy - ...

tak tu budú asi len klady,,som spokojný maximálne.jazdné vlastnosti sú skvelé,spotreba strašne malá na tak velký objem a spôsob mojej jazdy.poznám len plný plyn a voľnobeh :)) som po úraze nôh a vyhovuje mi nízke sedadlo a ťažisko,ktoré je nízko.vraj sa nedá na monsterovi cestovať,tu musím odporovať..dá sa :)) a aj vo dvojici:)neni problém zvládnuť za deň 500km presuny,alebo aj viac..no jeden zápor som predsa len našiel.neviem či to je opotrebovaním zadneho tlmiča,alebo je to tak od výroby,ale dofukuje sa vzduchom...to je o.k,ale musím ho dofukovať každý druhý deň(sólo 3,duo 4atm),pretože vzduch uniká.znížený tlak v ňom má velký vplyv na jazdné vlastnosti...ak má s tým niekto skúsenosti,prosím ozvi sa mi..

šimic
šimic napsal 31.05.08 v 10:23

hůůů tak motor z 900.. ... s touhle myšlenkou si pohrávám už zhruba rok, čekám až se někde v bazaru objeví motor a to mě zlomí jestli se můžu zeptat...co kyvka a z. ráfek? dal jsi z 900 nebo nechal původní? a co jsi měnil...motor+karbce+...? díky díky díky ať slouží )

Morb...
Morb... napsal 24.05.08 v 16:52

pekna bestie jen co je pravda.Hodne stastnych Km a at to drzi.
Ps.: S tim tlumicem-ja to mam naprosto Ok.tak nevim.Moc tomu nerozumim abych tu hazel rozumy.

DMC.motobiker
DMC.motobiker napsal 23.05.08 v 11:46

Wow tak ten je moc pěknej vypadá dost agresivně , že bych si taky zkrátil ten zadek, hned to vypadá mnohem hezčí , jinak ten Motor z 900 ti docela závidim, taky by se mi hodil, já mam toho 600 asi 2 týdny a už nejmín tejden mi připadá hrozně slabej! Jinak hodně štěstí při opravách a přeju ti hodně spokojených kilometrů, at to jezdí!

missy
missy napsal 20.05.08 v 16:33