Yamaha TDR 125 (2000)

Aktualizováno 4.10.2009

Vloženo: 30.11.2008, Uskutečněno: 30.11.2008, Zhlédnuto: 3x

Kompletní GO motoru !!!
29.11.2008

Už to nemůžu vydržet a tak i přes nepřízen počasí se s otcem vydávám do Palkovic, kde je motorka na GO.
Vyjíždíme ráno v 7 hodin. Teplota je asi 2°C, cesty mokré, ale naštěstí né namrzlé, okolo cest ještě pozůstatky sněhu.
Celou cestu až do Pakovic sleduju cestu jak vypadá abych věděl co mne čeká, ale vypadá to dobře .
Na místo dorážíme kolem 8 hodiny jak bylo domluveno.
Mechanika se ptám na základní info o zajíždění atd.. Chvíli ještě kecáme o motorkách, které má v garáži (cbr 600rr, sv, Fz1 Fazer)a o sezoně 2008.
Po zaplacení, předání dokladů a původních dílů se loučíme.
Já na sebe ještě v autě soukám nějaké hadry protože je opravdu zima.
Vyjíždíme domů, cesta trvá opravdu hodně dlouho jelikož počasí vůbec nepřeje. Prší, fouká nárazový vítr a motorku točím pouze do 5 000 ot/min . Celou cestu jedu převážne na 5 a 6 rychl., to znamená Vmax okolo 65 km/h při 5 000 ot/min na šestku.
Ještě nikdy nebyla cesta domů, tak šíleně dlouhá :-d , ale naštěstí se podařilo dojet bez nehody a zadření čehož jsem se nejvíce obával.

• -Má reflexní proužky na ráfcích, závazíčkách a stojánku. -Na levé straně kapotáže rozumně velké a velmi dobře čitelné hodiny (Luis). -Prodlužený zadní blatník, praktická věcička! (

Vloženo: 30.11.2008
    Uskutečněno: 30.11.2008