Honda CBF 600S (2005)

Vlastník térapéra
Vloženo 10.5.2008
Aktualizováno 20.2.2010

Moje Beruška-kapotka, mám jí od konce listopadu, resp začátku prosince takže větší ježdění s kapotkou mám před sebou.

tak svou berušku "N" jsem s těžkým srdcem vyměnila za "S" berušku-kapotku. mám trochu strach z váhy , bo kapotka s ABS je o dost těžší a z kapoty abych viděla aspoň kamión. tak snad zážitků na jaře bude více. S enkem zatímsuper zkušenosti. Postupně svoji berušku doplňuju a zkrášluju aby, až vyrazíme do světa to bylo vše OK. Má taky málo najeto tak věřím, že co nejdříve navrkám trochu víc. Takže první veliká vyjížďka a vše super , kamióny vidím, vše funguje, takže super,ale oproti "N"-ku taková pohoda až snad nuda, bo nikam nic nefučí, nic mě nesundavá dolů, nemusím se držet zuby nehty)), prostě lážo plážo . takže první sáhnutí co beruška zvládne máme za sebou a zatím chvála, jen ten rám se pod zadkem ve větší rychlsti trochu vlní ale prý u nových modelů už to není.

Další výlet do jeseníku byl super, beruška kapotka ukázala , že umí střihnout i R6 na červenohorském sedle, sice se od stupaček jiskřilo ale srdíčko jásalo, takže v zatáčkách paráda

tak jsem se s těžkým srdcem rozloušila i s touto beruškou kapotkou bo ji měním za mimčo (taky bude adrenalin ). Věřím, že beruška bude stejně dobře sloužit i novému majiteli.

paullo
paullo napsal 18.10.09 v 15:47

Hodně dobrá volba,vypadá pěkně,dávam za 10b a ať slouží

Tomino
Tomino napsal 03.06.09 v 09:37

Paráda, prostě Honda Ať slouží a opatrně

istonbike
istonbike napsal 27.05.09 v 19:09

Parádní motka a krásná čertice Ať slouží a hodně pohodových kilometrů a moc se nekrč za kapotkou bys nebyla vidět vůbec 10 bodíků

kráálík
kráálík napsal 26.05.09 v 22:01

hodně kiláků a vždy v poho do cíle. Krásná motka i řidička

miracbr
miracbr napsal 06.05.09 v 15:02

Taky pěkná motorečka Hodně km bez nehod přeji Půjdeš taky do litříka?