TMEC MT 125 (2008)

Vlastník blevil
Vloženo 9.5.2008
Aktualizováno 27.1.2010

Vzduchem chlazenej 4T spotřeba kolem 3-4 litříků. Za ty prachy celekm vzhledově podařená kopie Hondy XR 125(z dálky :)) a jízdní vlastnosti na chvíli stačili :)

Už šla do světa :) doufám že novýmu majiteli, bude sloužit. Jsem rád, že jsem jí měl něco se naučil a přešel na silnější :D

gozer
gozer napsal 30.08.09 v 23:23

čus se to tak sere ze tady pises ze je to šmejd ale je fakt ze po 500 km elektrika to je konec no a co se na tom jeste kazi

blevil
blevil napsal 26.10.08 v 19:50

čus no po výměně cívky, svíčky, komplet elektroinstalace šlape v pohodě, ale nedávno jsem měl možnost se na TR povozit jezdil jsem pomalinku a opatrně páč moje koleno ještě není úplně v cajku z nedávný bouračky a nechci to zažít znova,ale myslím že TR je to dost slušná dváca možná jsem měl jít do ní, ale to je teď jedno :D

Matess727x
Matess727x napsal 18.10.08 v 15:12

blevil:Motorka se mi líbí,...ale píšeš, že ne až tak spokojen jsi,...a že jsi měl jít do 125 TR od Yuki? To by byla dobrá volba.Já si jí pořídil, po garančce jsem jí pak asi v 1000km přetryskoval (místo 95 jsem dal 102) a dal o 3 zuby menší rozetu (místo 51 zubů jsem dal 48) a paráda.Mastí tak 110 s mýma 83 kilama.Já jí koupil hlavně kůli ježdění do pohody a focení-jsem fotograf amater, tak jsem zatil nechtěl řešit výfuk,...aby to neřvalo.Ale půjdu i do toho laďáku (jen co zjistím, co by tam tak páslo),...když jsem zjistil, jak je motorka uškrcená a jaká je to změna, když ty věci poladíš.Jinak s tím TR-kem jsem naprosto spokojenej.neměl jsem žádný problém,...a to už jí teď vůbec nešetřím.Tak ať ti ta tvoje jezdí.Zkus přetryskovat,...myslím že se to zvedne.Alespoň u té Yukiny to bylo dost znát.

-LOTR-
-LOTR- napsal 27.09.08 v 14:14

Kde asi soudruzi udělali chybu... dát polepy Honda, nikdy bych nevěděl o TMEC MT --- zajímavý, takže jak slýchávám, vypadá to podobně jako Honda, ale úplně jinak to vydrží? Že by se šetřilo na materiálu? Jinak snad to není tak hrozný... a ať šlape...

MaRaN
MaRaN napsal 23.07.08 v 19:39

Taky pěkná za tím mi 2 praskla zadní žárovka ale de to už přes 2000km zatím si nestěžuju a startováníí tak jde to