Suzuki RF 600 (1993)

Vlastník Jugasma
Vloženo 9.5.2008
Aktualizováno 17.5.2008

Brutální laďák a hlavně po ježdění na kawe zzr 500 úplně jiný kafe co se týče ovladatelnosti a dravosti

Dva roky žádné problémy až na to, že jsem 1000 KM od domova zjistil že kolínko potrubí na chladící kapalinu je vlastně zahradní hadice ohnutá do pravého úhlu. Také špatně startovala,když bylo chladněji, když jsem na tři pokusy nenastartoval tak se uchcala a musel jsem vyndat a osušit svíčky. Ve vyšší nadmořské výšce lapala po dechu a když hodně pršelo tak také nejela tak jak by měla. Za některé věci si můžu i sám, že jsem jí nenechal třeba seřídit nebo udělat nějakej servis nebo tak. Jel jsem s ní ale nejvíc co jsem jel a to 240 km\h. Nic zvláštního ale rychlost zvuku překonávat nemusím. Najel jsem s ní cca 10000 km a když začali docházet destičky, řetězovka, gumy, tak jsem jí né moc výhodně prodal. Tato motorka mě stála 70000kč a docela dobře mě svezla.

vaco
vaco napsal 22.05.08 v 16:04

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky MOTOTURISTSHOP.CZ, mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.