Suzuki GS 500E (1991)

Vlastník Maroun
Vloženo 3.5.2008
Aktualizováno 3.5.2008

Skvělé moto na naučení všeho co chcete, super furt stejný vzhled, kupa náhradních dílů, bezúdržbové moto. A vydrží všechno i prasícké zacházení.

Moje první japonská motorka, když sem jí kupoval byla to moje "velká" motorka a říkal jsem si že nic lepšího potřebovat nebudu, bohužel pokročil čas a po roce jsem se začal ohlíčet po něčem novém, GSo bylo dobré ale už nějak nestačilo v zatáčkách se začlo pro mě chovat nějak nejklidně a aby to drželo pěkně musel jsem jezdit ve dvou, jenže to jsem zase brousil centrálním stojánkem v každé zatáčce. Navíc ve dvou začal chybět výkon.

Teď na něj vzpomínám s velkým nadšením a každému jako první motorku doporučuji, s pancéřovou hadičkou (hezčí by bylo hadicemi ale v předu jen jeden kotouč vrazil bych tam dva ) a laděným výfukem od Tenaxu brzdilo a křičelo tak jak má .

PS:Mé gso když jsem ho prodával mělo najeto cca 87 000km já jsem nestáčel a 3majitele přede mnou bych alespoň z jednoho stočení podezdříval, nicméně motor běžel krásně a lidi co ho viděli v servisu otevřený řikali, že takhle hezkej motor nemá mnoho motorek když tam přijedou s najetejma 50tis km takže bych řekl že GSo je i velkej držák.. Asi kvůli tomu že tam neni žádný stádo co by ho roztrhalo