Suzuki VZ 800 Marauder (2000)

Vlastník PákyUL
Vloženo 18.4.2008
Aktualizováno 17.8.2009

Vloženo: 04.09.2009, Uskutečněno: 04.09.2009, Zhlédnuto: 10x

Vážení, tak o toto se s Vámi musím podělit!!
Rozhodl jsem se, že pořídím laďáky. Po delším hledání jsem objednal USA výrobek Vance+Hines, originál na Marauder. Šel jsem do garáže a asi za 50 minut jsem je měl namontované. Pak jsem normálně nastartoval a pak jsem si normálně málem cvrnknul do trenek!!! Brutal Total Recall!!! Vražedný zvuk, kdy jsem myslel, že mi z motoru lítaj válce a všechny součásti ven a do toho mlátí 50 kovářů do kovadliny!!
Po čase jsem si již zvykl, ale musím to ve městě pouze lehce šolíchat, jinak běžně spouštím alarmy okolo stojících vozidel. Je to fakt ukrutnej zvuk. Asi to budu muset trochu utlumit. Foto dodám později.

• Maďarsko 2011

Tak to zase vyšlo, super. Moc pěkná dovča, Maďarsko je dobrá země...dobrý jídlo, dobrý pití, super koupání, pohodový lidi...silnice jsou v pohodě. Docela jsme si to užili, můžu jenom doporučit. Záměrně jsme se vyhýbali d

Typ: Dovolená
    Vloženo: 08.03.2012
    Uskutečněno: 15.07.2011
  • MotoChaba 2011

Takže po roce znovu! Já, Nikča (Trial1-Suzu GS 500F), Michal (Fík UL-Honda CB 500) a Pítrs (tentokrát Burgman 400, jinak Honda 750 Shadow), prostš rodinná akce, počasí super, motorkářů jak máku, super spanilka, dobrý klo

Typ: Sraz
    Vloženo: 17.05.2011
    Uskutečněno: 30.04.2011
  • Zahájení 2011

Hm, tak to byla paráda! Začátek sezóny, jak má být. Domluvili jsme se se švárou (Hrubka-Kawa 800 VN) a s kámošem Petrem (Honda Shadow)+baťůžek Dana na výjezd a vyšlo úplně všechno. Počasí, cesta, jídlo, prostě super. Vyr

Vloženo: 05.04.2011
    Uskutečněno: 03.04.2011