Cagiva Raptor 1000 (2001)

Vlastník Petersonn
Vloženo 3.4.2008
Aktualizováno 8.9.2009

prodáno :( sériovej kousek pouze štítek má navíc a miniblinkry. Je to o trošičku lepší než SV650 co jsem měl předtím Super motor, super podvozek, super vzhled, super brzdy. Co dodat? Jen tlumič řízení sem si nechal dodat Mivv sport line

Najeto asi 200km takže zatím jsou docela malé. Ještě totiž čekám až mi na něj udělají značku Tak sem sudal proužky, nechal udělat červený nápisy raptor a je moc hezčí.14.4 Tak a je tu první problém. Prasklo mi spojkové lanko tak jsem zvědav jak rychle a za kolik je seženu:) 15.4Tak další úprava na motocyklu. Dodal jsem tlumič řízení ale nemohl vyzkoušet skrz prasklé spojkové lanko. Ale na místě fungoval dobře. Má 10 stavitelných poloh takže úplná paráda. Pokud by někdo chtěl, mohu vám ho takésehnat za velice dobrej peníz. Jinak sem před tím nalítal asi 1000km a je to úplně super. Zátah moc pěknej, v zátočinách se dře botama:) Akorát se jezdí okolo 160 Km tak je spotřeba asi 7,3l/100 km. Tak sem dodal laděné výfuky mivv sport line a kn filtr a je to rachot jak hrom. Ale co mě velice překvapilo když sem vyměnil obyč svíčky za iridiové. Neuvěřitelný rozdíl. Jede to o hromadu líp a ten zvuk je teď úplně brutální. Jde to za plynem jak nikdy dřív. Kdyby chtěl někdo laďáky mivv, tak mohu sehnat levně :)

Majky_
Majky_ napsal 14.10.12 v 15:37

Parádní mašina!

Frankie
Frankie napsal 22.01.09 v 15:03

Taky mi prasklo na Raptorkovi spojkovy lanko, celkem uz 3x pokazdy u packy. Packa se trochu vybeha a pak to beha nakrivo a brzy se to vydre. Novy stoji orig. kolem 1600,- a dodaci lhuta cca mesic, tak jsem si ho uz potreti vyrobil a pod sedackou jeste pro jistotu vozim nahradni. I kdyz naposledy jsem jel asi 50km bez spojky, razeni se s citem da a rozjezdy jsou s rozbehem Nouzove poslouzi jakykoliv lanko, dve el. cokolady a 10 klic na montaz

Marex
Marex napsal 03.09.08 v 23:03

Viva Italia! Viva CAGIVA! Krásnej bike!

Mischel
Mischel napsal 24.06.08 v 13:36

To PPPeeeTTTeeeRRR: Jeee , děkuju za kompliment .O tom tlumiči řízení taky uvažuju, je to prej moc šikovná věcička . Fešnej Raptůrek . Hodně km bez nehod .

karf
karf napsal 08.05.08 v 13:00

Zdarek. Za kolik jsi pořídil ten tlumič řízení?