Kawasaki VN 750 (1994)

Vlastník BaluJarda
Vloženo 31.3.2008
Aktualizováno 8.6.2009

Po menších úpravách VN 750!!!
Nechal jsem přešít nově sedlo a dal jsem udělat nový lak na nádrži a předním blatníku.Taky jsem si nechal udělat novou erbraž.

Vulkána vlastním od března 2007 a do teďka jsem najel nějakých cca 14 000 km.Je to spolehlivá motorka a nikde mě zatím nenechala.Jen jednou jsem měl menší problém a to když mi Kawa nechtěla jet na dva válce.Byla to vcelku banální závada.Do karburátoru se mi dostalo kousek vosy a ucpalo mi to jednu komoru.Na volnoběh to šlo na dva,ale po přidání jen na jeden válec. Tuto motorku jsem kupoval s tím,že má volnej rozvoďák a najeto podle prodávajícího a tachometru 25 600 mil (Americká verze). Letos v srpnu začal klepat pístní čep a tak jsem to radši odstavil a nechal jsem si udělat GO motoru.Po rozebrání jsme zjistili,že ten motor má najeto mnohem ví,než mi bylo řečeno a to podle servisu o dost ! ! ! Prostě se opět projevila česká povaha,oklamat jeden druhého.Já jsem se domníval,že u motorkářů se to neděje (stáčení tachometrů).Vždyť jezdíme na dvou kolech a každá utajená věc nás může stát zdraví ! ! ! Přesto jsem velmi spokojený s VN 750 a mám z ní velmi dobrý pocit.Ze začátku jsem uvažoval o něčem silnějším,ale po jedné sezóně jsem změnil názor.Tenhle obsah mi naprosto vyhovuje a do dnešního provozu bohatě stačí.Postupně si jí chci upravit podle svých představ.

velkypete
velkypete napsal 13.02.16 v 09:38

Ahoj Balu, krásnej stroj. Ty stočený km mě taky neskutečně drtěj. Koupil jsem krásku s tím, že má 8.500 majlí. Doma jsem přišel nato, že v manuálu si předchozí "owner z Californie" poznamenával výměny náplní až do stavu 24.000 mil. A VINko souhlasí, abych vyloučil pochybnosti. Dilema jsem vyřešil obecně špatně. Krásku jsem si nechal. Je nádherná a šlape jako hodinky. Jenom vím, až budu kupovat někdy příště pro syna nebo dcery, tak se poohlédnu jinde. Mnoho kilometrů "kolama dolu a čumákem dopředu" přeji.

B.E.J.K.
B.E.J.K. napsal 16.01.16 v 18:03

Krásná Máša

Adrenalin.vkrvi
Adrenalin.vkrvi napsal 02.07.15 v 18:25 10b.

Drtikol82
Drtikol82 napsal 20.06.15 v 19:13 10b.

krásná

Jakc
Jakc napsal 13.06.15 v 09:48

Krásná mašinka, je vidět že jsi srdcař Přeju spoustu km bez nehody, klidné silnice a hlavně se dej do kupy s těma zádama (taky s nima mám problémy, vím že to je pěkná pakárna...). Nemůžu najít hodnocení, ale když ho najdu, budeš to mít za 10
edit: Já už blbnu, asi to nemůžu najít páč už jsem ti ji ohodnotil dřív