Yamaha XT 600 E (2001)

Vlastník Joe_XT
Vloženo 23.3.2008
Aktualizováno 30.6.2012

Původně to mělo být KLE500,Pegaso nebo Dakar, ale jak jsem ji viděl nedalo se tomu odolat. Je fajn na ni jezdit s kámošema, sám, i s manželkou, prostě paráda. Jen škoda že nemá alspoň o 20 kW víc. Surový projev 1V dá aspoň pocit, že to jede

... dokážu si představit, že to je nesmrtelná motorka viz. www.anuch.com. Vím, že s ní můžu zajet kam chci i když to někdy dopadne hůř a někdy líp. Dají se na ni jezdit i větší štreky, ale nejlíp se cejtí na okrskách a pokud možno solo. Spolujezdec asi moc pohodlí nedostává, kromě toho je pod pořádným návalem decibelů z výfuku Creptus. No, ale já vzádu nejezdím. Není to žádný koráb silnic, ale klasická motka pro všechny. Kdyby měla aspoň 50kW tak ji snad nikdy nevyměním. Touha po síle je holt sviňa……

Hadiprd
Hadiprd napsal 04.02.11 v 18:57

Přesně! Jednovál musí bejt slyšet, jinak to nejde za 10b.

Mann
Mann napsal 09.09.10 v 22:45

Jednoduše výztižná recenze a krásný fotky davají dohromady
10b Pár koníků z motoru dostaneš vzduchovým filtrem a kitem. Ale je to jednoválec-držák, což jsou hlavní přednosti
těchto strojků a o to tady šlo asi nejvíc. XT bude stejně dobrá i za pár let - je to prostě universál a toho si užij

Barney
Barney napsal 25.03.10 v 11:42

Krásné XTčko

gozer
gozer napsal 10.01.10 v 13:58

a otevřit to nejde žr by to mele tech 50 kw ja mam jen 2 kw a taky jedu

Adry
Adry napsal 22.11.09 v 18:41

Pěkný xt a pěkně na něm řádíš a tak to má být a tak pohodový cesty nejen ve sněhu a o de mně za 10B