Suzuki AN 650 Burgman (2003)

Vlastník JardaSlavonice
Vloženo 18.2.2008
Aktualizováno 15.6.2009

Je to můj sen proto jsem si koupil Burgmana 650.

Doposud jsem jezdil na 50 ccm ale pak už jsem jezdil dal od domova tak jsem přemýšlel jaký skutr koupit a po delším porovnáváni mezi třemi maxíky jsem se rozhodl pro B650, protože mi sedne přímo na mě šitý na míru.Stačil by i B400, ale jak se znám tak za 3-4 roky bych zase prodával i se strátou a šel bych stejně do B650.Takhle jsem do toho šel přímo bez přestupu.

Krtek.Sileny
Krtek.Sileny napsal 26.07.10 v 00:06

cus JAROUSI JAK TI JEZDI ŠIKMI AUGLE.

JardaSlavonice
JardaSlavonice napsal 23.03.08 v 12:13

to verim.prozatim ho doma nemam a dela se na nem ale do mesice uz by mel byt doma a prihlasen a potom bude aktualni fotka.doposud jsem pouzil od kuby.

fugi
fugi napsal 18.03.08 v 22:14

toho jsem koupil z tý fotografie voňenka

fugi
fugi napsal 18.03.08 v 22:11

dobrá volba už ho mám taky doma lol

JardaSlavonice
JardaSlavonice napsal 09.03.08 v 18:20

v teto skupine urcite ne. pokud nemyslim o neco mensi 400 ccm kterou jsem puvodne zamyslel.ale po nekolikamesicnim porovnavani jsem sel primo do 650 ccm.mit 3 nebo 4 roky 400ccm a pak ji zas prodat tim jedine ztratim a dokud jsou penize tak jsem sel hned do toho po hlave.sice je to skok o 600ccm ale prvnich 500 km bude opatrnych na pravy zapesti (a po dvou dnech jak se znam) a pak uz to pujde lepe.kdybych mel najeto celkove malo km tak jdu pres 400 ccm a potom do 650 ccm jenze vetsina lidi co me znaji tak mi rikaly ze uz neco najeto mam a ze to pry zvladnu. zatim to jde.k dnesnimu dni se na B650 udelal predek a vymenily se kapaliny.po nedeli by mely jit plasty k lakyrnikovi.nez se plasty nalakujou do puvodni barvy (modry) mezi tim se udelaji rozvody a celkove se projde aby bylo jak ma.jelikoz uz jsem nesehnal vice penez sel jsem do te horsi varianty-mirne odrene plasty a polozeno na levou stranu.ram je v poradku.po delsi uvaze jsem se rozhodl ze ho koupim s tim ze si ho pres zimu dam do puvodniho stavu.plasty jsem sehnal starsi a tim padem o 2/3 levneji nez originalni v suzuki. tak uz to vypada ze behem mesice bych uz vyjel a tim mi zacla konecne sezona i pro mne.