Suzuki GSF 1200S Bandit (2006)

Vlastník lálinnem
Vloženo 16.2.2008
Aktualizováno 24.11.2023

Koupena nová v ČR,nehavarovaná,vše originál,najeto přes 117 tis.km.
Koupena v Asters Přerov.

První dojmy - Po deseti letech ježdění na prvním Banditu jsem přesně věděl co kupuju a dnes toho nelituju. Rozdíl deseti let je poznat spíš v nastavení motoru a podvozku které je určitě sportovnější než dřív. Co trošku konstruktérům uteklo je přiblblý digitální budík v kulatém rámečku a ještě blbější sedlo ale už jsem si zvyknul.

Co je dobré by se nemělo měnit...

A to myslím opravdu vážně protože nahradit palivový kohoutek jakýmsi prapodivným systémem hadic které vedou a tlakují do nádrže to si musel Japonec dát opravdu záležet. Na druhou stranu musím konstatovat že systém funguje po japonsku skvěle protože když motor zdechne nepomůže motorku naklánět jako dřív , v nádrži totiž není ani kapka... .

Až najedu sto tisíc km půjde postavit do obýváku.

dekel
dekel napsal 16.08.18 v 14:53 10b.

Kostelník
Kostelník napsal 05.08.16 v 14:17 10b.

Proč bys ji stavěl do obýváku? Otočíš stovku a máš novou motorku. Jedeš zas od nuly Já už se se svým XJR taky blížím a těším se jak se to otočí. A do důchodu tedy určitě nepůjde!

dajos
dajos napsal 14.01.16 v 13:47

Čéče, ty se s těma km nemažeš. S takovou budeš mít za chvíli přeplněný obývák. D.

horak.r72
horak.r72 napsal 16.05.15 v 09:57 10b.

Parádní motorka , měl jsem naháče ve stejné barvě. Suzuki je srdcovka, motorově perfektní a sleduju, že má taky super výdrž . Tak přeju šťastné dojetí té stovky. R.

Ace84
Ace84 napsal 07.07.14 v 16:55 10b.

Moc hezká motorka