Honda CBR 600F (2007)

Vlastník Koule
Vloženo 4.2.2008
Aktualizováno 30.3.2009

No prostě mazel se vším všudy. Moje první velká moto a jsem s ní naprosto spokojený. Jinak mám na ni naměreno oproti seriovce 115 koní a krouťák 68 N.m..

Tom1098S
Tom1098S napsal 31.03.09 v 09:24

pěkná raketa

Melli
Melli napsal 09.05.08 v 19:07

Caj tak jak to jezdi, stale slysim ze nekde litate, ale v Chote se neukazes.Tak se zatim mej a nekdy popijem nejake to pivecko ne?

Pedro.Sa
Pedro.Sa napsal 10.03.08 v 18:37

Čoveče, řeknu ti, že si na to asi koupím tlumič řízení Někdo sice může namítat,že je to hloupost dát si "to" na šestku, ale dneska jsem to málem neustál na "mírných nerovnostech" silnice.Takové rozkmitání jsem ještě nezažil.Jel jsem za II tak 13tis ot/min a najednou řidítka začaly šíleně kmitat. Možná to bylo, že jsem se vyhýbal výmolu, ale s tím tlumičem by se to nestalo.Tak dej na to bacha

Pedro.Sa
Pedro.Sa napsal 28.02.08 v 21:08

Bezkonkurenčně nejúspěšnější a nejoblíbenější stroj motocyklové historie. Prostě Honda!!!

Uzul1
Uzul1 napsal 17.02.08 v 11:21

Nadherná mašina, len škoda, že ich prestali vyrábať... Aj ja som si chcel kupit tento model....