Yamaha BT 1100 Bulldog (2003)

Vlastník Tchert
Vloženo 4.2.2008
Aktualizováno 20.5.2008

Bude se mi stýskat

Koupena v červenci 2006 se 7 946 km na tachometru. Do konce sezony 2007 jsem něco málo přidal na 21 267 km tachometrových. Letos jsem ji už taky nastartoval a projel se kolem baráku Kvůli cestování s přítelkyní jsem dokoupil nosič a topcase Kappa 52l. Kromě toho zatim jezdíme s brašnama, ale už se mi je podařilo propálit a tak přemýšlím nad bočníma kuframa. Předběžným vítězem výběrového řízení jsou H&B Gobi kvůli dvojitým stěnám. Je tam možnost nalít vodu, a tím odpadají problémy s převozem flašek s vodou Za celou dobu jsem zatím neměl jediný problém ať už s motorem nebo s podvozkem, takže jenom měním oleje, filtry a gumy

Při prodeji měla na tachometru 23 350 km, takže jsem za 2 sezony najel přes 15 400 km.

Oilman
Oilman napsal 24.04.08 v 15:02

Zdar,ten velký kufr vypadá OK, v Yamaze mi řekli, že 46 l je pro Buldoka maximální velikost, takže kecali. Na jakých gumách jezdíš ?
Zdeněk

cica1
cica1 napsal 10.04.08 v 10:43

Čau, mám úplně stejný problém...dík za odpověď, cíca

sedli1
sedli1 napsal 23.03.08 v 15:37

Ahoj.Kde so pořídil ten nosič a kufr? Nikde jsem s tolika litry nenašel.Mám BULDOKa nově a budu ho potřebovat dovyladit.A kufr díky opěrce se mi zdá dobré řešení.Díky za info Sedli