Yamaha FZS 1000 Fazer (2002)

Vlastník TomasB6
Vloženo 5.11.2007
Aktualizováno 17.11.2007

Na začátku listopadu 2006 jsem prodal Bandita600N a za týden na to,už jsem si jel pro zamluveného Fazera.S motorkou jsem za jednu sezónu najezdil 17 000 kilometrů.V současné době bych těžko hledal pro mě lepší motorku.Fazer má skvělý výkonný motor,super

Cesty: Česká Republika,Rakousko,Itálie,Francie,Švýcarsko,Německo,SardinieJinak srazy FAZERCLUBU

Další info: Laděný výfuk Leo Vince SBK-hliník ovál,reflexní proužky,padáky a nosič dělané na zakázku,tužší centrální pružina,cestovní štítek MRA

Buteo
Buteo napsal 07.02.08 v 10:54

Zdar Tomy,
mám dotaz ke srazu fazeristů v Kožlanech. Můžu s sebou vzít motorkářku na SV 1000 nebo je to čistě o Fazerech? Abychom někoho zbytečně nedráždili.
Díky za info a doufám, že nejpozději tam se potkáme.
Měj se
Milan

TomasB6
TomasB6 napsal 03.12.07 v 20:50

pegosfzs1000:Díky za pochvalu.Taky máš krásnýho Fazera.

pegosfzs1000
pegosfzs1000 napsal 28.11.07 v 16:43

mooc pěkná motka, hlavně ať dobře slouží <br />
Jinak na to pivko se klíďo můžem domluvit, ozvi se a zajdem. čus bus

vlada1200
vlada1200 napsal 27.11.07 v 12:59

Tak to s tebou souhlasím. Když někam tak do zatáček. Do Anglie fakt nuda. Prostě Alpy jsou Alpy. Když přežijeme oba zimu, tak se ozvu. Přijedeme třeba s ostatníma Bandaskama. Do PU docela často jezdím.Jinak pěknej Fazer.Hodně jsem se rozmýšlel mezi Fazerem a Banditou, ale to je na dlouhé povídání. Rád se někdy na něj mrknu. Zatím čau!

TomasB6
TomasB6 napsal 09.11.07 v 22:18

MartinR1 GO!!!!:Tak to je super,okruh určitě zkus,máš na to motorku jako dělanou.Navíc se v Brně teď dělá novej povrch,takže to tam bude špica .Určitě se někam jeď podívat,já taky uvažoval o R1 a že bych na ní i cestoval,ale zatím si ponechám Fazera.No ale proč ne,vem si třeba Holanďana Sjaaka Lukassena,ten objel na R1 defakto celej svět...