Honda CB 750 (1982)

Vlastník Johnyk
Vloženo 8.12.2003
Aktualizováno 22.7.2017

Jedinou úpravou na tomhle Boldórku bylo zkrácení výfuků. Na nový nebylo. Ale myslím, že se povedlo - zvuk je vynikající, poslech na http://www.motorkar...ail-clanku/?cid=2806

První dojmy - Podle mne krásná mašina. Do oka hned padne motor. Je poměrně těžká, ale dobře zvládnutelná a dobře ovladatelná.

Tak tahle kráska už je pro mě jen krásnou vzpomínkou. Doufám, že bude dobře sloužit kámošovi, který ji teď sedlá místo mě. Hodně šťastných kiláků vám oběma!

Trochu mě zlobil motor - často odcházely svíčky. Vyřešila to výměna uhlíkovejch kabelů za měděný, výměna indukčních cívek a následně svíček. Pomohla změna oleje ze synťáku na minerálně syntetický a startování s plným sytičem a bez plynu (za studena). Pak už šlapala jako hodinky. Při prodeji měla najeto cca 78000 km (z toho v mých rukách cca 35000 km) a rozhodně se netvářila, že by jí to "stačilo"

chevyr
chevyr napsal 23.07.17 v 00:11 10b.

Krásná klasika

Dřík
Dřík napsal 22.07.17 v 13:08 9b.

Gratulace k hezkýmu kousku CB

Cafeidilla napsal 22.05.08 v 09:15

tak, to je nepříjemný měnit tolik věcí, prostě na ni někdo dělal pokusy a tys ji musel dat do původního stavu, moje má najeto 58000 z toho jsem já zatím najel asi 3000, žádný problémy zatím nejsou, krom toho že moc nebrzdí, musím vyměnit DOT3 a ovzdušnit, po koupi standard-výměna filtrů,svící,desek, největší pálka byla za lak a polepy, byla ťuklá nádrž a neorigo polepy... polepy 3000, vyrovnání nádrže 1000 a lak 13000, ale stálo to za to, jak píšeš, vypadá fakt nádherně a ten zvuk kolem 6tis je úžasný, prostě ještě ten starý poctivý materiál , ještě mě napadá že jde u studeného motoru slyšet spojkové ložisko ale bylo mi v servise řečeno že je to normál stav u těchto mašin, po zahřátí jako by se vůle stáhla a vše vpoho.

Cafeidilla napsal 21.05.08 v 15:58

No, říkám stále paráda paráda ,jinak jakpak ty jseš na tom se startem po dlouhé době? cca 14dní. reaguju na popis navi.g http://www.motorkari.cz/profil/navi.g/ , píše že se jí moc nechce, já to mám stejný tak mě zajimá jestli je to normal stav.

Cafeidilla napsal 13.05.08 v 13:22

taky jsem si ho poridil, sluší vám to