Yamaha YZF-R1 (2005)

Vlastník Kurtak
Vloženo 27.10.2007
Aktualizováno 2.6.2009

Výfuky Leo Vinci, přepákování PP tuning, carbonové kryty motoru, ukazatel zařazené rychlosti. Nově nastříkaná kola zlatá perletˇ. Ještě proběhlo pár uprav přes zimu jako nové plexi, padáky od rd-moto a elementy na tlumiče a nový tlumič řízení wilbers

Takto dopadla motorka po mé bouračce, dne 17 srpna asi ve tři odpoledne¨, když proti mě vylítlo auto, motorka je celkem v pohodě ale o mě se to říct nedá, zlomená žebra, protržená plíce, 5 zlomených hrudních obratlú, otok míchy, nehybnost nohou, tak teď jezdím na vozíku, super.

Je to už půl roku, co jsem po bouračce a můj zdravotní stav se zlepšil, musel jsem se vše učit jak malý dítě a v tom všem mi pomohl rehabilitační ústav Kladruby, už jsem si pořídil i novou motorku a komplet oblečení, takže se uvidí na jaře, jak si budu rozumět s motorkou, po takové životní zkušenosti, motorku přidam až jí vyfotim.

JimmyB650
JimmyB650 napsal 02.11.10 v 09:07

Máš můj obdiv, ne kvůli moto, ale že ses z toho dokázal dostat a znova sednout na moto. Takže smekám

x_maser
x_maser napsal 22.03.10 v 22:02

mazec, divím se, že máš chuť kupovat znovu moto, když píšeš jak jsi dopadl... ale asi bych udelal to same...

Limiter
Limiter napsal 17.01.09 v 20:16

ja jsem proste na ty er jednice

napsal 06.12.07 v 11:50

Zdarec. jak jsi spokojenej s výfukama ? Zvuk máš ?

TuldaPPOS
TuldaPPOS napsal 01.11.07 v 22:12

tak to je jako brutalita!!! vypada moc krasne!!