Yamaha TT 600 R (1998)

Vlastník marek1
Vloženo 20.8.2007
Aktualizováno 26.4.2010

Dovoz SRN,kde jezdila jen po silnicích,myslím že podle toho vypadá,startuje krásně,otevřený výkon dostačující, jinak v TP 25KW.

Zkušenosti: Vidělat si na hezkou mašinu neni jen tak,a tak radši pomalu, jezdím s rozvahou = ta mašina byla pro mě skvost !

Jinak si myslím že je lehká, dobře ovladatelná na silnici i v terenu, okorát na delší cesty které většinou jezdím má méně pohodlné sedlo.

Cesty:

Další info: prodáno

napsal 11.09.07 v 23:23

je to kus krásnýho chlapa a na motorce je opravdu k sežrání

Navrc.WR-F
Navrc.WR-F napsal 21.08.07 v 16:41

To odškrceni co napsal Michal je jenom pro verze dovezeny z Německa a omezuje vykon jenom ve spodnich a střednich otáčkách. V maximálnim vykone je hodnota stejná. Na 25kW je to škrceny pliškem mezi přirubou na karburátoru a hlavou. Zužuje se tam pruměr dira a snižuje to vykon

napsal 21.08.07 v 10:41

Info o odškrcení:<br />
<br />
http://tt600r.ic.cz/TechnikaTT600R.htm<br />

marek1
marek1 napsal 20.08.07 v 22:48

koukam že sme měli stejnej problém já se musel té aprilie zbavit kvůli výkonu, neměla v papírech 25 KW ne že by mi to nějak bránilo, brouzdal jsem po celé ČR tohle TT-čko má 25 KW v papírech, ale podle srovnání s jinýma motorkama ve skutečnostizavřená asi nebude zavřená, jede jek sviňa ale kdyby někdo věděl v čem zpočívá to &quot;zavření&quot;??? , šup sem s tim...

kmx-125-FMX-650
kmx-125-FMX-650 napsal 20.08.07 v 22:02

díky...jako todle sou uplný zmrdi tydle lidi...nechápu proč to dělaj ...no jinak já sem se rozmejšlel mezy TTr a Dr 400 ae nebylo možný je sehnat aby měly v TP napsáno 25kw coš potřebuju kůli řidičáku-(to debilní omezení do 25kw)..a pak se vyskytlo todle pěkný FMX tak ho mám...nebylůa to upa moje představa ae dycky se mi motardy líbyly a FMXo tuplem takže sem upa mooc spokojenej