Yamaha TT 600 R (1998)

V jednoduchosti je co??? Krásaaa

Honda XR 600: Zadna pekna nebyla na prodej
Suzuki DR 400: Vysoka cena
Suzuki DR 650: Podvozek naprd

První dojmy - Padla do ruky okamžitě a projev bucharu plně vyhovuje :)

Motorku bych doporučil pro - Pro nekoho kdo chce jezdit po lese, a nemuze zivit ostrou mrsku co rada zere penize. PS. musi mit nekoho kdo ma silnou pravou nohu.

Doplňky na motorce - Vejfuck, blástry, brašnička na blatník

Koupena za 40tis. Zaujala me absenci baterie. Motor tahne krasne odspodu, tlumice jsou na tuto kategorii bezvadne :) Nakopavani mi nejak problem nedela, popravde sem chtel moto co bude mit nakopavacku protoze kdyz nekde chcipne baterka tak sem vhaji, tahle si nachvilku sednu a muzu zas startovat :D po predchozich problemech s vecne mrtvou baterkou a absenci kicku mam konecne klid
22.12.2014
Zatim najeto neco prez 100km, okamzite mi padla do ruky. Krasne se vodi na zadnim kole diky nezakernymu prubehu!

2.4.2015
Najeto okolo 700km hlavne po lese :) spokojenost.. Velka vyhoda je kroutak v nizkejch otackach :)

2.8.2015
Najeto asi 4tis. Radsi sem sehnal jinej vejfuck s homologaci. Motorka lita jak ma. Jezdeni ve dvou se da prezit :) odesel mi snek na nahonu tachometru, sehano z bazaru motoone.sk

25.11.2015
Tak uz sme spolu skoro rok... Krasnej rok kdy me jezdeni zas konecne bavi jak by melo :) najeto asi 6-7tis (nesel tachometr)
Na motorce nenastal jediny zasadni problem.

28.3.2016
Tak nam pomalu zacina sezona kdy se da jezdit i po silnici takze hned vylet cca 100km ve dvou. Krasa.
Jinac les celou zimu.

10.8.2017
Najeto celkem dost za ty skoro 2 roky a žádný zásadní problém.
Měnil se jenom spotřebák (olej, řetězovka, destičky,..) a příruby karbecu
Motorka je velice spolehlivá a sama o sobě mě nikde nenechala.
Jediné co se mi stalo byl roztržený řetez a prasklé lanko spojky.
Kvůli pohodlí a jizdě ve 2 jsem momentálně pořídil SuperTenerku 750 :) .
TT zatím doma zůstane na blbnuti, časem výměna za ostré enduro.

Leden 2019
TT-R je prodané, nástupcem je KTM 250 EXC Six Days 2008.
Rád budu vzpomínat... za celou dobu co jsem motorku měl( 4 roky), se co do mechaniky nevysralo vůbec nic!!! Pouze odešel náhon tachometru, prasklo lanko dekompresoru a párkrát zradilo lanko spojky.

Pedl
Pedl napsal 29.05.20 v 20:14 10b.

Bart350
Bart350 napsal 06.01.16 v 21:46 10b.

MgrJoe
MgrJoe napsal 01.08.15 v 01:32 10b.

znám tvoje videa na YT, za mě