Honda CBR 125R (2004)

Vlastník uragán
Vloženo 8.5.2007
Aktualizováno 22.7.2010

Byla to moje Bublina pro začátek ideální na přední jde sama na zadek s pomocí spojky do zatáček až na koleno.

Byla to moje 1. motorka na které jsem se naučil pořádně jezdit, byla první byla nejlepší byla nejlehčí, nejhezčí a prostě nej nej nej. Bude se mi po ní stýskat. Doufám, že bude dobře sloužit a že mi ten kluk dá někdy vědět jak se jí daří.

Zkušenosti: výborně sedí v zatáčkách na stupačkou jde dost často, se spolujezdcem líná do kopce a vítr dělá taky moc. Ale neměnil bych žere 100 na 100 muhehe 100korun na 100km tak že dost fajne záležitost.Akorát ten štěrk v zatáčkách to se vždy modlim a mám tendenci brzdit no prostě štěrk v zatáčkách který normálně lítám v 80 bych zakázal!!!

Cestopis: Byl jsem na Orlíku o prázdninách s kámošem ze základky + se 3 klukama který on zná ze školy byla tam moje bublina (cbr 125r), starší sestřenka nsr, kawa kmx 125 nejsilnější motka endurko s 25Kw kámoš s varanem 07 a yuki už ani nwm co to bylo za kozu spadla mi na bublinku a udělala jí rejhu řídítkama měla vadnej stojánek mrcha jedna během 4 dnů jsme nalítali 800 km super výlet.

Další info: muhehe tak už jí mám doma je česká tak si rozumíme měla najeto 1512km říkám měla protože teď už jsem na ní 400nalítal já, přivezli jsme ji 2.5 2007 jezdil na ní syn majitele té pobočky Hondy kde jsme ji kupovaly je úžasná krásný zvuk krásná barva celá je krásná úžasně startuje jediná chybička né zadní kolo ale lenost prostě je to 4T chtěl jsem ho vzal bych si ho znovu protože nejsem žádnej závodník, ale trochu zátah by měla mít ona má tak do trojky trochu ještě ta čtyřka a zbytek je tam na rychlost, ale je to krásná motka mjmr :)Tak už má nalítáno 8.8. 5850 a budu měnit zadní gumu má vyšší zatmavenný plexy a první pád za sebou ve 4750km ale jen 2 plasty prasklí a blinkr v ... nic strašnýho má už alarm + dálkové startování libová věcička pro všechny co maj čidlo na stojánku kámoš nemá a už mu odjela muhehe. Tak 27.9 v 7:00 při poslední letošní jízdě do školy mi nedal řidič s renaultem meganem přednost a já ji položil protože jsem si dal o jeho nárazník do nohy v 8505 najetých km levá strana totálně orvaná tak že jí v hondě musej vyléčit! Škodu na motce policajti do protokolu napsali 40tis řidič meganu dostal blokovou pokutu 2500kč vymrzl jsem jako kráva na tom dešti!!! Likvidátor odhadl škodu na 47 tis tak že snad bude bublina jako nová! 21.11. už je zase doma ale škoda že je zima :( Přišla sezóna 2008 bublina prožila nějaký ty srazíky podnikla Hořice HP2 a křivonosku u českých budějovic a samozřejmě 2denní výlet do orlických hor bylo tam krásně správní lidé krásné silnice krásný batůžek dobrý pivko a krásný počasý mno co víc si přát. Bublina na jaro zase jak nová! sezóna 2009 dnes 13.8. letos najeto nějakých 4500km jelikož mám i auto lítám míň ale sraz HP3 a springers mejdan jsme podnikly HP3 s radarem který tam neskutečně trápil svého varana a další kamarádi na motorkách a springáš opět s krásným batůžkem který i když to sám nechápu semnou stále rád vyrazí na motorce že káťo? :o) muck další inf doplním na podzim a příští rok by měla jít do světa a nahradit bublinku buď hornet 600 S nebo cbr 600RR nebo nová gsx-r 750 podle peněz! :) Už je doma cbr 1000 rr fireblade, tak že bublina je na prodej Prodaná

miramoto
miramoto napsal 21.02.11 v 14:38

pěkná 10b

V.i.l.d.a.
V.i.l.d.a. napsal 17.12.07 v 16:02

ať slouží bez nehod honda je honda!!!

pazduch
pazduch napsal 07.12.07 v 21:29

cusec schánim pravý origo zrcátko na CBRko tak kdybys treba o necem vedel nebo dokonce mel tak se ozvi dikes

smazany33405
smazany33405 napsal 04.12.07 v 21:38

Zdar, nato orlíku to bylo super, hlavně YUKI ! Příští léto bysme chtěli jet s Radkem na Lipno, jel by si s náma ? Jo a když mi to vyjde tak budu mít daelim roadwin, konečně 4T ! Tak kdyžtak sežeń nějaký lidi, který by jeli s náma... Jinak to tvoje cbr je fakt dobrý, hlavně alarm !

Hanez
Hanez napsal 25.11.07 v 19:03

Joo dik moc a na plechovky bacha oni nas nevidí nebo nechcou vidět,jak kteří.A moto paráda,položí skoro každej tak davej bacha , ty proužky ji sluší,pěkny