Honda XL 1000V Varadero (1999)

Vlastník Roger91
Vloženo 6.5.2007
Aktualizováno 13.6.2019

Od 04.05.2007 jsem majitelem vysněného "Varana". Je to prostě letadlo !!!

První dojmy - Velká, těžká motorka Docela dost se při brždění potápí. A je to boj ji dostat na hlavní stojánek ;-)

Zkušenosti: prostě super spolehlivá motorka, není co dodat; mám už něco naježděno na různých strojích, ale Varan je Varan

Cesty: Nejsem fanda srazů, spíše vyjížďky s kamarády.

akce 07 - Most - okruh; Zábřeh - imitace srazu; Jankov u Votic - sraz klubu; Praha - support akce klubu pro Miss Deaf; super podařená akcička s "rumuny" v Rožnově pod Radhoštěm ; parádní akce Romania tour 2007 !!! Díky Aleši a Jířo, bylo to prostě bomba !!!

akce 08 :

Cestopis: něco bych napsal o Rumunsku, ale asi bych to nedokázal přesvědčivě popsat, tak kamarádům a zájemců něco povím u pivka a ukážu pár foteček ( asi 2.500 )

Další info: V září 2007 jsem sebou taky plácl !!! Zhodnocení : motorka - škoda cca 50,-Kč na odřeném padáku, neboť jsem galantně lehl pod ní, aby nespadla na zem. Já - zlomené žebro a operace palce pravé ruky . Chybama se člověk učí.

Milan-11
Milan-11 napsal 08.04.08 v 15:42

Jednoznačně brambora !!! Co říkáš na moji v letošním roce..?kukni..

Majke
Majke napsal 30.03.08 v 13:17

No draku, zaručeně bááááwooooo. Dej co nejdřív vědět, jak ses rozhodl

Roger91
Roger91 napsal 27.03.08 v 13:21

VZKAZÍK pro Milana a Majký : teď jsem si dal závazek, další motorka bude NOVÁ, co to bude teď ještě nevím. Buď novej Varan, nebo Bávo !!

Milan-11
Milan-11 napsal 29.02.08 v 03:27

Nazdár.No chce to velkou bramboru, jak ji ochutnáš tak není co řešit

Majke
Majke napsal 28.02.08 v 14:35

Jojo samé změny jsou to tady Tak neváhej a jdi taky do báwa, hmmm? Bude nás víc, nebudem se bát vlka nic