Kawasaki GPZ 500 (1987)

Vlastník Wilder
Vloženo 5.4.2007
Aktualizováno 28.12.2011

Po Jawici moje prvni "made in japan". Rád na ni vzpomínam, perfektní stroj na naučení. Měla plný výkon - 60 koníků, což na 2 válce v řadě není vůbec špatný. Laďák Laser 2-1 - super chraplavý zvuk. Měl jsem ji cca 4,5 sezony a vicemeně žádný problém

Co byla u mě, tak měněny sací ventily, rozvoďák + poslední sezonu nový reg. dobíjení z ER-5. Nesmím zapomenout zmínit komplet nový lak. Ke konci už si ráda přihnula oleje, (nejen) když se ji zatopilo, ale kdo by ji to při jejim stáří a počtu km nedopřál... Přesný počet už nikdo nikdy nezjistí, ale ta cifra bude hodně moc přes 100tis. Jen já jsem za tu dobu přidal něco přes 40tis km.

edit: Tak motorka stále ještě vrčí, člověk kterému jsem ji prodal to sice dvakrát vykulil, ale motor chrochtá dál. Asi před půl rokem jsem ji viděl a s majitelem mluvil, zběžně jsem číhnul na budíky a počítadlo se mu překulilo přes sérii nul... už podruhé. Přes 200tis. a vrčí.

napsal 10.04.07 v 10:05

Ahoj lidi. Před týdnem jsem koupil jeté moto (GPZ500 rv2002). Při první delší jizdě jsem si všimnul podivného zvuku. Připadá mi to jako řetěz (je to slyšet někde kolem motoru, těžko se to posuzuje ve větší rychlosti-nejvíc to slyším na 6ku kolem 80kmh).Je to slyšet vždycky jenom když ani nepřidávám ani nebrzdím. Prostě jízda konstatní rychlostí. Nemám žádně zkušenosti na podobné motorce, nevím jextli je to ok nebo ne. Jestli potřebuje vyměnit řetěz. Nebo by stačil namazat? Možná velká vůle-odhadem je tak 3 cm? Když sem na něj sáhnul připadá mi že je sice mastný ale takový hodně černý tuhý maz..jsem laik sorry za výrazy .Tento týden chci jít do servisu ať se nato mrknou. Snad to nebude nic vážného. Máte někdo podobnou zkušenost? Jinak moto jede jako čert zatím mám 150 km nalítáno

smazany34968
smazany34968 napsal 06.04.07 v 15:15

To je nádhernej zachovalej kousek tak by měly vypadat všechny starší mašinky

smazany34009
smazany34009 napsal 06.04.07 v 08:17

Dokážu si živě přectavit ten kráááásny zvuk z 1 ladeneho laufu. vrkvrkvrk

smazany38556
smazany38556 napsal 06.04.07 v 08:03

Nádherná...na dvacet fakt nevypadá....