Voge 300 Rally GY (2023)

Vlastník Alexcom
Vloženo 19.4.2024
Aktualizováno 19.4.2024

Zakoupená jako nová motorka. Určení k ježdění "kolem baráku" spíš po polních cestách a šotolinách (samozřejmě jen tam, kde je povoleno).

Motorka koupena od FIRMA:RV moto (Klabava)

Honda CRF 300L: Následné nutné úpravy na moto po koupi (podvozek, nádrž, rally tower) a následný cca 60tis rozdíl není z mého pohledu opodstatněn.

První dojmy - Aktuálně moto zajíždím. Na silnici je to spíše přibližovadlo, ale na rozbitých cestách se cítí jak ryba ve vodě. Čím více na ní najíždím, tím více se chová lépe (chod motoru, řazení, atd).

Motorku bych doporučil pro - Kdo skutečně ví, jaké jsou jeho potřeby při jízdě a jak moc dokáže využít potenciál motorky.

Doplňky na motorce - Čekám na balíky z AliExpressu - držák na mobil, kryt motoru, nové páčky,..

Motorku jsem chtěl novou a nějakou dobu na ní nic neřešit. Cena se měla pohybovat do 170tis, což tady při 110tis je splněno náramně. Chtěl jsem enduro motorku, která ale nebude mít tak časté intervaly jak "ostré" verze (nechtěl jsem měnit olej každých 10 mth). Na to mé ježdění je tento stroj ideální. V šikovných rukách se s ní dá jezdit "skoro" všude při nádherných intervalech (dle výrobce olej po 10 tis, budu určitě měnit maximálně po 5 tis a případně po sezóně). Stroj je relativně "lehký" a celkem snadno se zvedá z polohy ležmo.

Až s tím najezdím více než aktuálně 410 km, přidám sem další postřehy.

pajapaja
pajapaja napsal 26.04.24 v 15:55 8b.

callowsick
callowsick napsal 26.04.24 v 11:06 10b.

monter
monter napsal 23.04.24 v 12:18 10b.

Za ty peníze moooc dobré, a ještě i dobře vypadá

krokoš
krokoš napsal 23.04.24 v 06:48 10b.

Nech ti slúži a robí radosť.

NXram
NXram napsal 22.04.24 v 17:20 10b.

za ty prachy bomba motorka, sám jsem o ní už několikrát přemýšlel
Docela rád bych se na ní někdy svezl, ale ještě čekám na CF450 MT, kde je větší výkon, ale zse už i váha ...
Užívej ji ve zdraví