Suzuki GN 400 custom (1982)

Vlastník Vítali
Vloženo 19.4.2024
Aktualizováno 19.4.2024

Viděl jsem tu mezi motorkáři pěkně upravený GN 400 a tak, když se mi ho podařilo sehnat, rozhodl jsem se taky udělat si takové "soft" endůrko.

Motorka koupena od Dovoz

První dojmy - Šestivoltová elektrika, absence el. startéru, světla svítí až když běží motor - takový strohý motocykl, kde je jen to nejnutnější. Startování kickpákou s ručně ovládaným dekompresorem chce trochu cviku (bez dekompresoru se mi to nepovedlo převalit přes úvrať, ale už jsem se to naučil.

Motorku bych doporučil pro - Motorečku mám jen sám pro sebe. Zadní stupačky tam nechám jen pro případ největší nouze.

Doplňky na motorce -

Na enduru jezdit neumím, ale chtěl jsem něco, s čím bych mohl i mimo silnici a na rozbitý okresky.Mám jenom samé silniční motorky a protože kámoš má Yamahu SR 500, tak jsem šáhl po něčem podobném. Teď budeme spolu drandit po výletech na skoro rovnocenných motorkách. Výkon je dostatečný, brzdy fungují, pérování je dobré - jen dozadu dám trochu delší péra, aby se zvedl zadek.Plánuju taky malý nosič na pláštěnku, nebo drobné věci, abych netahal batoh na zádech.

callowsick
callowsick napsal 26.04.24 v 07:54 10b.

veloreks
veloreks napsal 20.04.24 v 11:09 10b.

Softendůrko, jak výstižné, jak trefné vždyť vono je to vlastně SP 370/400 dané do chopér kabátu. Sice jednoduché přesto je třeba pochopit, takové to přiřazování odporu podle toho jaká jsou zapnutá světla to je dílo. V případě zapnutých světlech a prasklé žárovky dost přebijí. Jinak jsem rád za vložení další čtyřstovky z mého okolí a stydím se, že nejsem schopný tu svoji nafotit a vložit, už jen proto že momentálně na ničem jiném nejezdím. Ať slouží a třeba se na nich v podhůří Šumavy potkáme.

Targus
Targus napsal 20.04.24 v 00:12 10b.

Řekl bych, že se to docela povedlo.