Honda CRF1100L Africa Twin (2020)

Vlastník Jiřřan
Vloženo 9.2.2024
Aktualizováno 9.2.2024

Moje třetí Honda (předtím Hornet 600, Hornet 900).

Motorka koupena od HONDA Frýdek-Místek, FOMI

První dojmy - Potřeboval jsem už po silničkách nějaké silniční enduro, abych zvládl šotolinu (Rumunsko, Albánie, atd., kam jezdíváme s partou kamarádů).

Motorku bych doporučil pro - Není nejmenší ani nejlehčí, ale je to "dospělá mašina", která toho určitě zvládne dost jak na asfaltu, tak i lehčí terén.

Doplňky na motorce - Padáky, zadní a boční alu kufry.

Vzal jsem DCT a mám to od podzimu, tak jsem ještě moc ani nenajezdil. Zatím si zvykám, ale předpokládám spokojenost. Předchozí Hornetky byly oba TOP, nikdy mě nenechaly ve štychu ani na delších tripech s kámoši nebo ve dvou s manželkou. Teď mi trochu chybí spojka pro citlivější pomalé rejdování. Taky mě to jednou vydrbalo, když jsem zapomněl hodit "N" a chtěl jsem túrnout motor , no a už jsem to málem chytal po plotě. Jezdím především na sportovní režimy, na to "D" to za mě strašně podtáčí. Dokoupeny boční alu kufry, páč mám letos v plánu Korsiku se ženou a pak s chlapama v září Balkán. Předpoklad 90% asfalt, 10% šotoliny. Tož uvidíme.

Ruprecht_1
Ruprecht_1 napsal 08.03.24 v 11:47 10b.

jj peknáááá,zajímavé barvy

dedikzk
dedikzk napsal 24.02.24 v 11:51 10b.

Hezká afričanka

Freedom666
Freedom666 napsal 09.02.24 v 14:00 10b.

Pěkná Honda. To DCT začíná nejednomu pomalu vrtat v hlavě ..myšleno v dobrém. Přeji hodně najetých km a ať je jezdec spokojený .