Kawasaki Z900 (2021)

Vlastník RVP
Vloženo 30.1.2024
Aktualizováno 30.1.2024

Jak jen jsem tak dlouho mohl nemít Zeda?

Motorka koupena od kawasaki (Praha)

První dojmy - Zeda 900 jsme původně vůbec nechtěl. Jel jsem si pro Monstra 800. První jízda však rozhodla jasně. Je to prostě ZED od Kawy!

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych si nekupoval, kdybych chtěl jezdit ve dvou a daleko s bagáží...motorku jsem si koupil, protože jsem si oblíbil a mám rád svižné naháčove zábavné ježdění, ale nechci se honit dokola po okruhu.

Doplňky na motorce - Pár doplňků jsem přidal, hlavně vyšší plexi, hefty, padáky, světýlka, prodloužený zadní blatník, krovku na zadní sitz, laďák.. taková klasika

ZED900 mi v první chvíli moc nepadl do oka, vlastně jsem o něm vůbec neuvažoval. Zkusil jsem ho jen tak... ale za to mi náramně padl do ruky! První jízdní dojmy: motorka je intuitivně a lehce ovladatelná, agilní, s příjemně agresivním projevem zvuku motoru směrem k jezdci (moc hezké i s originálním vyfukem), motor je nádherně pružný (to fakt Dukny neumí), má plynulý, čitelný, přesto hezký dravý zátah, podvozek a módy nastavení - zejména sport - mi vyhovují, necítil jsem potřebu
vlastního nastavení. ZED na výlety cestuje na vleku, jako všechny naked není stavěny na dlouhé přesuny. Je to motorka zaměřená hlavně na jezdce a utažené tornanty a s kolenem k asfaltu, zadni sitz je spíš symbolický . K dnešku mám pneu Pirelli Rosso 3 (pátou soupravu), tacho 18tkm, hlavně Östereich - kolem Greinu a Mariazellu .
Všem motorkářům stejné krevní skupiny čistý asfalt a nebe bez mráčku, těm ostatním to, co si k ježdění přejí oni sami, přeje Waki

Vasko969
Vasko969 napsal 04.02.24 v 18:26 10b.

Parádne delo. Gratulujem.

petr13
petr13 napsal 04.02.24 v 18:10 10b.