Yamaha XT1200Z Super Tenere (2015)

Vlastník Pixis
Vloženo 12.11.2023
Aktualizováno 18.4.2024

Silná a pohodlná s výborným podvozkem.

Suzuki DL 1050 V-Strom XT: Posez, motor, řetěz
BMW R 1200 GS Adventure: Stav, ceny a ma ji opravdu každý

První dojmy - Přes počáteční obavu z velikosti a váhy skvěle padla do ruky. Výborně se ovládá, motor šlape na jedničku s dostatkem výkonu a je radost na ni cestovat.

Motorku bych doporučil pro - Myslím si, ze je to motorka pro dobrodruha a cestovatele, která v pohodě a bez ztráty květinky odveze dva lidi s komplet nákladem. Určitě chce klidnou hlavu, ostatně jako každá motorka.

Doplňky na motorce - Motorku mám vybavenou příslušenstvím na cesty: kufry, navigace, elektro, turistické plexi. Proste všechno, co podle mě na cestách potřebuju.

Přesedal jsem z “malého” Stroma. Vedla mě k tomu touha cestovat větší dálky a mít k tomu víc komfortu a síly v motoru.
Sedí mi posez, za širokými řídítky a na velmi pohodlné sedačce. Motor jedna báseň, ani snad neví, že jede. Točí nízké otáčky a přitom má výkon na rozdávání. Podvozek super, elektronika funguje na jedničku, stejně jako brzdy. Zatím z mého pohledu výborná volba a hlavně Tenerku nepotkáte na každým rohu!

Lopp
Lopp napsal 19.11.23 v 19:59

Jsem příznivec decentních tmavých barev, kombinací lesk/mat (i když to vždy u mých motorek neplatilo) a ta tvoje s těmi drobnými červenými doplňky vypadá naprosto skvěle... a hlavně je to SUPERTENERE

Pixis
Pixis napsal 14.11.23 v 22:14

Díky za komentáře. Krátkou zimu všem a kolama dolů.

Musigo
Musigo napsal 14.11.23 v 21:46 10b.

Moooc dobrá volba...tak hlavně opatrně, ať dělá radost a hodně zážitků na cestách a jak se praví a i tahle Yamaha to potvrdí - TENERE SE NESERE

Zelinář
Zelinář napsal 13.11.23 v 07:31 10b.

Přesně vím o čem mluvíš . A hlavně ji nepotkáš na každém rohu...do kamene vytesat! Jo a máš moc pěknou barvu

context
context napsal 12.11.23 v 19:41 10b.

Krásna mašina, ténérka je super, přeji hodně najetých km bez nehod a krátkou zimu