Yamaha MT-07 (2020)

Vlastník Kubisco
Vloženo 11.11.2023
Aktualizováno 11.11.2023

Lehce ovladatelná, lehká a spolehlivá motorka. Na zátah 1300 km bez jediného problému, co odchází tak po 4-5 tisících je gumové vodítko řetězů - pak cinká o kyvku a musí se ošetřit kyvka novou barvou. Jinak, jak já říkám oktávka na dvou kolech

První dojmy - Yamaha MT-07 nabízí úžasný zážitek z jízdy - pohodlný, lehký a s výborným zátahem. Překvapil mě měkčí podvozek. Navíc, skvělý zvuk od výfuku Mivv dodává jízdě další dimenzi. Celkově se jedná o skvělý motocykl pro radostnou a pohodlnou jízdu.

Po zakoupení Yamahy MT-07 jsem byl překvapen několika klíčovými prvky. Začnu měkčím podvozkem, který poskytuje pohodlnou jízdu a dobře absorbuje nerovnosti na silnici. To znamená, že i při delších cestách zůstává jízda plynulá a bezpečná. Na druhou stranu, je zde i nejistota, pokud se pustíte do dravější jízdy. Levná a zajímavá úprava je seříznutí o pár milimetrů trubky uvnitř tlumičů a využití hustšího oleje.

Vynikající zátah od spodu byl dojmem, který mě nadchl. Motor MT-07 poskytuje silný a lineární výkon, což umožňuje snadné zrychlování a předjíždění. To je obzvláště užitečné při městské dopravě i na otevřených silnicích.

Lehká váha motocyklu je další výhodou, která přispívá k celkové pohodlnosti při ovládání. Tento faktor hraje roli zejména při manipulaci s motocyklem na parkovištích nebo při nízkých rychlostech.

Pohodlný posed na motorce je taktéž plus. Ergonomie sedla a řídítek umožňuje dlouhé jízdy bez nepříjemné únavy. To znamená, že můžete strávit dlouhé hodiny na silnici a stále se cítit pohodlně.

Nakonec je třeba zmínit i super spotřebu. Efektivní využití paliva je vždy výhodou, a když se k tomu přidá výkon a pohodlí, dostáváte skvělý balíček. Celkově vzato, Yamaha MT-07 se zdá být skvělou volbou pro ty, kteří hledají spojení výkonu, komfortu a efektivity.

michal629629
michal629629 napsal 18.12.23 v 19:21 10b.

jde v těch zrcátkách něco vidět?

jawatar
jawatar napsal 18.11.23 v 07:20 10b.

Úžasný stroj,mohu potvrdit.

callowsick
callowsick napsal 12.11.23 v 20:28 10b.