Yamaha FZ6 Fazer S2 (2008)

Vlastník Andy1996
Vloženo 28.10.2023
Aktualizováno 28.10.2023

Obyč, ale spolehlivá a pohodlná motorka na výlety a slušný svezení

Kawasaki Z 750: Nebyla v nabídce žádná pěkná za méně, než astronomickou sumu

První dojmy - Našel jsem ji na internetu za pěknou cenu ve vynikajícím stavu po servisu s nízkým nájezdem (v prodeji po dědickém řízení). Když jsme se s mechanikem (kamarádem) na ni přijeli podívat, tak jsme až žasli, jak je zachovalá. Padla mi hned do oka a po prohlídce stavu už bylo jasno :)

Motorku bych doporučil pro - Pro motorkáře, co začínají na velkých motorkách, pro ne až tak náročné motorkáře a pro motorkáře, co si rádi vyjedou na pohodovej výlet, ale občas si i trochu zablbnou.

Doplňky na motorce - Modré univerzální padáky

Za slušnou cenu hodně muziky. Motorka má najeto cca 20000km (původ ČR, doloženo). Byla po velkém servisu, poněvadž během dědického řízení stála v garáži a bylo potřeba vyměnit pár věcí (obě gumy, iridiové svíčky, náplně, filtry, akumulátor atd... - pro mě o investici méně). Po několika jízdách na ní musím říct, že je na ní vcelku pohodlný posez, když potřebuji, výkonu mám dost i na blbnutí (72kW mě osobně zatím vcelku stačí - nejsem sice brzda provozu, ale závodník také ne), asi se mnou nebude souhlasit každý, ale mně osobně se líbí i design motorky jako takové. Motorka umí být milá, ale umí to i rozparádit.

Vladounreal
Vladounreal napsal 29.10.23 v 10:42 10b.

jj dobrá koupě taky jsem takhle kupoval Hondu Shadow od dědy co na ní najel za 21 let jen 17 000 km já hned první rok 7000 Km. Tak ať ti j dělá jen samou radost draku