Benelli TRK 702 X (2023)

Vlastník gumidek102
Vloženo 24.10.2023
Aktualizováno 24.10.2023

Už od Výstavy motocykl 2022 bylo jasné že po TRK502 následnice bude právě tento model

Motorka koupena od FIRMA:HALE (Praha 7-Holešovice) - Motocykl zakoupen V pražské pobočce Hale v Holešovicích. Bral jsme zde i svůj první motocykl Benelli takže volba byla jasná. Celých sedm let zde jsme i servisoval nebyl tedy důvod měnit.

Benelli TRK 702: X je o pár cm větší takže seděla lépe

První dojmy - Vzhledem k vlastnictví modelu TRK 502 byl posun na tento pokrčující model řady TRK jasnou volbou. Větší obsah. Lepší ovladatelnost, užší nadrž v horní části motocyklu, takže se s ní lépe manipuluje v stoje. TFT obrazovka s možností propojení telefonu a zrcadlení aplikace Carbitride. atd těch drobností bylo více

Motocykl jsme bral jako další posun v značce a řadě TRK Benelli která mi před sedmi lety neuvěřitelně sedla. s 502 jsme toho najezdily opravdu hodně a tak když přišla větší ségra v barvě kterou mám ještě nejraději což je reflexní zelená, bylo v podstatě rozhodnuto. Na výstavě motocykl 2022 kde na stánku dovozce Nevima Group byla předvedena v plné kráse a v těch barvách byla prostě top. Na stánku bylo přehršel otázek na které jsem dostal odpověď. Takže jsem si jí ihned objednal. Za to díky firmě Nevima Grop , která nejen asi v mém případě trpělivě odpovídala na dotazy kdy už přijde. V září přišla a tak jsme mohl si motocykl vyzvednout. Už prvnívh pár km mě velmi potěšilo. i když jsem byl ve fázi zajížděni už mě kouzlila pověstný rohík na tlamě. Hbitost lehkost s jakou jsme se proplétali pražskou dopravou byla perfektní. Ovladatelnost a celý motocykl se během chvíle stal součástí mě a ani se mi nechtělo věřit jak rychle jsme si k sobě našli cestu. Spotřeba se zatím pohybuje někde kolem 5,5 L/100

leoš69
leoš69 napsal 04.11.23 v 10:15 9b.

Motorka je to pěkná. Taky o ní přemýšlím, jen nevím jestli těch 70 koní nebude na ježdění ve dvou málo. Třeba CF MOTO 800MT má 91 koní. Což už je dost. Napište zkušenost při jízdě ve dvou.

Nalge
Nalge napsal 25.10.23 v 18:51 10b.

Gratulujem k motorke. Ale som si myslel, že to je nástupca TRK 502. Predvčerom so ju videl naživo v predajni a doslova ma šokovalo, aká je malá. Proste sa mi zdala veľkosťou podobne, ako Honda CB 500 X, čo má kamarát. Aj keď mi je jasné, že by sa museli tie motorky postaviť vedľa seba, aby to bolo objektívne.
Ale rozhodne je o dosť menšia ako TRK 502.
Verím tomu, že to bude výborný, primerane výkonný a spoľahlivý stroj, značka Benelli má pekný ťah na bránu...

Neeno
Neeno napsal 25.10.23 v 07:19 8b.

O TRK502X jako o nové, druhé motorce přemýšlím už dlouho. 702 byla teď favorit,ale při stejné výšce mi vůbec nesedla,naopak starší 502 sedí úplně skvěle,a má daleko pohodlnější sedlo.Navíc má 502 pěkně zpracované detaily,ta 702 pěkná,ale tak nějak mě za srdce po detailní prohlídce nechytla
Ale Benelli, ikdyž je to Čína dělá opravdu velmi kvalitně postavené a zpracované motorky. Za mě výběr cena/kvalita/ výbava za 10b
Tak ať slouží a doplň rozdíly mezi oběma, až opadne první nadšení z nové,když jsi měl i 502

Milan1963
Milan1963 napsal 24.10.23 v 13:04 10b.