Triumph Bonneville Bobber (2022)

Vlastník Dali_Grunge
Vloženo 5.10.2023
Aktualizováno 22.3.2024

Moderni stroj v retro kabatu. Krasnej design ( aspon pro me ). Pro nekoho muze mit i ten design mouchy ( napriklad ty ''giga'' blinkry ), ale me tyhle detaily prijdou proste pekny. ( Nebo mozna spravne ujety :) )

Indian Scout Bobber: Cena

První dojmy - Prvni dojmy supr. Nemam absolutne co vytknout. Je to moje prvni motorka a zpocatku sem se bal vykonu, ale rekl bych, ze dost zbytecne. Nicmene, nez sem si udelal papiry, absolvoval sem 30 hodin individualnich lekci v BNM.

Je super, spolehliva..vlastne furt nova..Po prvnich 3 mesicich 6500km a nemuzu si stezovat. Casem mozna vymenit zadni tlumic, protoze tovarni neni nastavitelnej. Nicmene s mejma 75kg to neni az takovej problem. Prijde me skoda do toho moc zasahovat, protoze co se tyce vzhledu, nevim, co bych vytknul. Co se tyce technicke stranky..nejsu zatim tak zkusenej, abych vedel, co a jestli by stalo za vymenu.
Co se tyce pohodli..mam 186cm a nemam problem..nicmene, kdyz jedu za den ke 450km, tak uz zacinam byt celkem dolamanej - Ale muze to bejt moje chyba

Křesťan
Křesťan napsal 12.10.23 v 21:48 10b.

Nejhezčí Triumph

jawatar
jawatar napsal 12.10.23 v 08:15 10b.

Kdysi jsem o něm uvažoval,ale osud mě zavál k jinému stroji a jsem rád, že mé rozhodnutí dobře dopadlo.Dnes jezdím naháče a jsem velice spokojen.Poklidné bublání po okolí mě nijak nenaplňuje,proto ta volba.Ale v této kateg.pěkná mašina.

Rachus
Rachus napsal 08.10.23 v 15:05 10b.

Tak tohle je naprostá paráda, taky mám ve výběru I Indiana Scouta a tohoto Bonnevilla
Jediné co zamrzí oproti Scoutu je absence řemenu. Hodil bych na to postranní brašny a pak by to nemělo chybu

Bloodhawk
Bloodhawk napsal 06.10.23 v 09:55 10b.

To je po všech stránkách v daném segmentu povedený stroj. Ty tykadla to malinko kazí ale to lze případně řešit. To je ale přísně Tvoje věc. Za mě rozhodně
Ať slouží a nezlobí.

zain1
zain1 napsal 06.10.23 v 08:35 10b.

Krásná mašina