Honda CB 500X (2023)

Vlastník Zveřiňák
Vloženo 26.9.2023
Aktualizováno 26.9.2023

Cestovní enduro pro nenáročné cestování, s hodně nízkou spotřebou. Na běžné ježdění dostačující.

Motorka koupena od FIRMA:Nokamoto (Hradec Králové)

CFMOTO 800MT: nedůvěra ve značku CF MOTO
Suzuki DL 650 V-Strom: vzhledově se mi nelíbila a byla dražší

První dojmy - Na první pohled mne motorka až tak moc nezaujala. Koukal jsem pro CF MOTO 800MT, které bylo větší a hezčí. Nakonec ale zvítězila Honda. Dostupnost, cena, spotřeba a značka.

Motorku bych doporučil pro - Těm co se za ničím neženou a chtějí se někam podívat.

Doplňky na motorce - Padací rám, přídavné světlomety, vyhřívané hefty, deflektory, centrální stojánek, nosiče kufrů, chránič chladiče a držák telefonu s bezdrátovým dobíjením.

Od té doby co jsem prodal Suzuki Bandit GS 1200 uplynulo už několik let a já si pořídil skútr Yamaha X-Max 250. Skútr je pro mě super na krátké vzdálenosti, ovšem na další štreky mě z něho bolí kostrč, a tak přišla na řadu zase motorka. Vybral jsem Hondu a jsem za ní rád. Na běžné ježdění bohatě stačí. Občas vyjedeme i ve dvou s manželkou. A spotřeba je neuvěřitelná ať už jedu sám nebo ve dvou. Zatím jsem nepřekročil 3,4 l na 100 kilometrů. Jedna věc mě na motorce vadí a to jsou turbulence okolo helmy.

JardaBar
JardaBar napsal 27.09.23 v 17:37 10b.

Vladounreal
Vladounreal napsal 27.09.23 v 14:23 10b.

Taky po ní koukám , tak jen hodně radosti s ní

ariba
ariba napsal 27.09.23 v 13:46 10b.