Honda GL1800 GoldWing (2003)

Vlastník huhlous
Vloženo 8.8.2023
Aktualizováno 8.8.2023

Kolosální mastodont pro velký chlapy.

První dojmy - Hned po prvním svezení mi bylo jasný , že už nic jiného nechci . Na místě je opravdu znát váha ,ale po rozjetí je holka hodná a poslušná.

Motorku bych doporučil pro - Co si budeme , chce to trochu svalů ( v mém případě sádla ) aby si člověk neuřízl ostudu při manipulaci nebo stavění na hlavní stojan . Myslím si že šedesátikilový rampa nemá šanci :-)

Doplňky na motorce - Navigace , držák telefonu , přední a zadní dash kamera.

Proč ?? Boxerový šestiválec , který je schopen jet na pětku klidně padesát a pouhým otočením plynu bez odmlouvání akceleruje do patřičných výšin. Žádné vibrace ani jiné negativní vjemy . Dokonalá čitelnost předního kola. Kufry do kterých pohodlně narvete půl baráku a tchýni k tomu , pokud nemáte tchýni , můžete vzít psa . Ovladatelnost tohoto stroje mě samotného dost překvapila . Ani na místě jsem neměl prakticky žádný problém s tímto kolosem manipulovat a když se dostanete do úzkých , tak zpátečka pomůže . Po rozjetí se z Goldy stává hravé koťátko , které poslouchá téměř na slovo . Ani výškově stavitelný podvozek není úplně k zahození ( pro nás prcky ) a tak se svými 175 centimetry a krátkýma nohama pohodlně dosáhnu na zem . Goldwing GL1800 je fantastickým polykačem kilometrů. Za mě palec nahoru.

Maranel70
Maranel70 napsal 09.08.23 v 21:04 10b.

"Myslím si že šedesátikilový rampa nemá šanci ", tak v tomto sa mýliš, ak vieš ako to postaviť na hlavný stojan, žiaden problém. Aktuálne mám W800 a ide na hlavný horšie. Osobná skúsenosť 167 cm/ 55 kg.

Kali88
Kali88 napsal 08.08.23 v 23:01 10b.

Goldwing jedině za 10

PSanec
PSanec napsal 08.08.23 v 15:46 10b.

Motorka geniální, letos na benzinové pumpě jsem potkal manžele z Holanska oběma bylo přes 70 let a dohromady tak vážili 125kg.Byl jsem přímo uchvácen, jak takový staříci lehce zvládnou tak velkou mašinu.
Přeji jen super km.

Pupi04
Pupi04 napsal 08.08.23 v 13:27 10b.

Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 08.08.23 v 11:10 10b.

Doporučuji shlédnout. Jinak ale 10 b.