BMW F 650 GS (2006)

Vlastník rutus
Vloženo 20.4.2023
Aktualizováno 20.4.2023

Cestovní enduro, lehké, úzké, skladné, sympatické, dobré těžiště, ergonomie, přitom pohodlná.

První dojmy - Motorka mi hned padla do ruky. Nenachystala nic záludného, nic co by mě překvapilo. Trochu se mi zdálo, že plave zadek, ale bylo to tím, že prodejce neměl dofouklý pneumatiky a tak se to vyřešilo hned v garáži. Za mě paráda, moc dobrý dojem a radost.

Doplňky na motorce - Vše chci ponechat v originálním stavu

Hledal jsem něco na naše samá díra silnice, F 650 GS. Chtěl jsem něco na občas zablbnutí na polňačku, šotolinu, louku, schody, F 650 GS. Chtěl jsem něco s drátěnými koly, F 650 GS. Chtěl jsem vepředu 19 kolo, F 650 GS. Chtěl jsem něco lehkého a úzkého, F 650 GS. Chtěl jsem něco se zanedbatelnou spotřebou, F 650 GS. Chtěl jsem něco s dobrým těžištěm, F 650 GS. Chtěl jsem něco s čím se zlehka manipuluje, F 650 GS. Chtěl jsem něco s ABS, F 650 GS. Chtěl jsem něco s vyhřívanými rukojeťmi, F 650 GS. Chtěl jsem něco se vstřikováním, F 650 GS. Chtěl jsem něco s centrálním stojanem, F 650 GS. Chtěl jsem něco s originálním kufrem na jednu helmu s jedním klíčkem na všechno, F 650 GS. Chtěl jsem něco jak na krátkou cestu do práce, tak i na štreku na východ, F 650 GS. Měl jsem za život víc moto, ale tuto už z ruky nedám.

Milan1963
Milan1963 napsal 20.04.23 v 22:43 10b.