Benelli TRK 502 (2022)

Vlastník Frantin9
Vloženo 15.3.2023
Aktualizováno 28.3.2023

První cestovní moto po čtyřech naháčích. Po dvou tisících km zatím spokojenost.

Motorka koupena od FIRMA:Outdoor Liberec s.r.o. - Moto&

Honda CB 500X: Víc se mi líbila Benelli

První dojmy - Dojmy z ujetí prvních pár kilometrů - jsem nějak moc vysoko! Rychle jsem si ale zvyknul a pak už opravdová pohoda. Za dva měsíce 2000 km a to byla ještě týden na garančce. Přikoupen horní kufr Shad 58X, bezvadný pomocník (pobere dvě helmy).

Motorku bych doporučil pro - TRK 502 Traveler bych doporučil všem klidnějším (nebo spíš zklidněným) a po pohodovém cestování toužícím bikerům.

TRK 502X jsem potkal vystavený v jednom našem obchoďáku a hned jsem se zamiloval. A protože jsem za tři měsíce čekal pěkné kulatiny, řekli jsme si se ženou, že to bude krásný dárek. Naší dosavadní motorku jsme dali na protiúčet a koncem srpna už jsme měli novou. Šňůru každodenních výletů dokázal přerušit jen liják, nebo garanční prohlídka. Tak jsme do konce října najeli přes dva tisíce velice příjemných kilometrů.
Letos bychom chtěli se ženou absolvovat nějaké delší cesty. O zážitky z nich se rád podělím s ostatními bikery.

hansdorf
hansdorf napsal 28.03.23 v 11:11 10b.

To vypadá na harmonický vztah nejen k motorce , ať se daří i nadále.

PSanec
PSanec napsal 22.03.23 v 15:17 10b.

Motorka moc pěkná a na 70 let si frajer.Jen super km.

Masér_Praha
Masér_Praha napsal 21.03.23 v 22:00 8b.

Zelinář
Zelinář napsal 16.03.23 v 20:20 10b.

at ti to jezdi k maximální spokojenosti

Myschan
Myschan napsal 16.03.23 v 11:26 10b.

Tak dodatečně ke kulatinám hlavně zdraví, a ať Ti to jezdí alespoň do sta . A deset k tomu