Benelli TRK 502 (2018)

Vlastník Havran16
Vloženo 21.7.2018
Aktualizováno 5.5.2022

Ma přehlednou přistrojovku s ukazatelem zařazené rychlosti,padací ram,dobrý brzdy,.. ...

Motorka koupena od FIRMA:Outdoor Liberec s.r.o. (Liberec VI - Skvělé jednání ze strany prodejce maximální spokojenost.

Honda CB 500X: Neseděla mi při jízdě a chudá výbava.

První dojmy - První velká motorka teprve se s ní seznamuji :D ale sedla hned při první jízdě.

Doplňky na motorce - 3x kufry Givi

Vybral jsem si tento stroj je za slušné peníze pěkná výbava první jízda byla super a nová motorka je nová motorka.

Mám teprve najeto jen 220 km takže později doplním.
Je po sezoně a mám najeto 1980 km a motorka běží skvělě. První garančka byla u 1000km a vše OK. Co se týče motorky tak při vyšší rychlosti trochu víc vybrujou stupačky ale není to nic hrozného. Další mínus by pro někoho mohla být hmotnost 235 kg. To záleží na jezdci mně s mýma rozměrama nevadí :D . Spotřeba se mi pohybovala kolem3,5 - 4l na 100km. Zkusil jsem si to i jako spolujezdec sedí se pohodlně i vzadu. Dá se cestovat i ve dvou. Přední plexi je trochu nižší ale to opět záleží na jezdci mám 198 cm a potřeboval bych vyšší ale vyřešeno přídavným plexi.Uložný prostor pod sedlem stojí za prd ale moto má 3 kufry tak to ani to nevadí.
Prostě někomu se bude líbit a někomu ne každému sedne něco jiného to je normální . Zatím jsem velice spokojen a stroj bych doporučil všem :D

Jelikož mám obutí jen na silnici kde drží skvěle, v terénu jse ji zatím nezkoušel.

Má pohodlné sedlo 3x kufry od GIVI tak cestování bude asi v pohodě.

bruttopyr
bruttopyr napsal 19.11.18 v 21:17 10b.

Pěkný stroj a body máš i za to, že jsi netrval na objemu 1000+!

Simitom
Simitom napsal 19.11.18 v 20:20 10b.

Pěkná cestovní mašina. Taky jsem po ní pokukoval, ale nakonec mě odradil nízký výkon a nedostupnost verze 502X. Ale jinak super za ty prachy. Ať slouží

CB1000R
CB1000R napsal 07.08.18 v 11:47 10b.

Moc hezký bike za rozumný peníze. A hlavně nový
Přeju spoustu spokojených kilometrů

MaloPes
MaloPes napsal 29.07.18 v 18:36

Dobrá volba, také jsem o ni přemýšlel, pak vyhral Versys 650, urcute schvaluju nevybrani CBX500,je tu super bike, ale malej...

MaloPes
MaloPes napsal 29.07.18 v 18:35 10b.