Suzuki AN 400 Burgman (2001)

Vlastník Latja
Vloženo 11.3.2023
Aktualizováno 11.3.2023

Po třiceti letech ,co jsem neseděl na motorce jsem si pořídil staršího Buráka an400.

První dojmy - Za dvě sezony jsem nějakou tisícovku km odje, a jsem s nim naprosto spokojen.Začátky byly nejisté,ale dal sem to. Ted bych už mohl přesedlat na větší objem, ale raději zůstanu u čtyřstovky. Možná bych to měl omladit.

Tento stroj mi padl hned do oka,a nechtěl sem žádnou čínu.Jízdní vlastnosti jsou výborné. Nízké těžiště, a do zatáček jde pěkně,ale nesmí se to moc pokládat s ohledem na nízko položený stojánek. Už jsem párkrát v zatáčce brousil stojan.Motor jde pěkně a brzdy jsou dostatečně účinné. Na nerovných vozovkách je to trošku drncák,ale dá se to.Úložný prostor je dostatečný na dvě helmy.Zatim jestim sám,ale spotřeba je do čtyř litrů. Údržba je zásadní,hlavně pravidelně kontrolovat olej!!! Dolévání,výměna. Nyní řešim špatné starty za studena.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 11.03.23 v 17:22 10b.

Dobrý výběr. Studené starty s karburátorem jsou normální. Mě pomohlo vyměnit baterku a zrepasovat starter. Nakonec jsem koupil K4. Střikačka byla supr.

Milan1963
Milan1963 napsal 11.03.23 v 15:33 10b.

Dobrý výběr skútru. Sám mám jen dvoustovku Itala, ale spokojenost ! At' ti dělá radost.