Husqvarna Svartpilen 401 (2022)

Vlastník tricetsest
Vloženo 27.2.2023
Aktualizováno 12.9.2023

Kapesní chuligán s osobitým vzhledem, kterého jsem si pořídil jako doplněk ke své stávající KTM 690 Enduro R.

Motorka koupena od Neubert Racing Shop Frohburg - I přes menší jazykovou bariéru bezproblémová domluva.

KTM Duke 690: Radši slabší, ale novou a velkou roli hrát taky vzhled.

První dojmy - Co se týče prvních dojmů, můžu se zatím vyjádřit jen ke vzhledu, který je rozhodně netuctový a mně se hrozně líbí.

Motorku bych doporučil pro - Především pro člověka, kterému se design Svartpilena líbí. Rozhodně to není tuctová motorka a svým vzhledem se nezavděčí každému. Dle recenzí by měla být vhodná jak pro začínající jezdce, tak pro zkušené harcovníky.

Doplňky na motorce - Mřížka předního světla Husqvarna
Cafe racer zrcátka do konců řídítek
Koncovka výfuku GPR Furore Nero

Hledal jsem něco víc na silnici ke své KTM 690 Enduro R a původně jsem byl rozhodnutý spíše pro Duka 690. Svartpilena i Vitpilena jsem znal už z dřívějška a jejich neo-retro desing, za kterým stojí studio Kiska, se mi hrozně líbil. Jenže na 701 nebyly peníze, zároveň jsem si chtěl nechat svou současnou motorku, a tak jsem byl rozhodnutý pro bazarového Duka 690. Nechal jsem si to projít hlavou a zjistil jsem, že za cenu ojetého Duka bych mohl sehnat nového Svartpilena 401. Rozhodil jsem sítě, především do Německa, kde se mi ho nakonec podařilo najít u dealera Husqvarny ve Frohburgu za ještě lepší cenu, než v Čechách. Teď mi tedy stojí v garáži něco, co se mi hrozně líbí, ale nikdy jsem na tom nejel. Podle recenzí by se Svartpilenem měla být zábava, tak uvidíme :)

nexus
nexus napsal 19.03.23 v 12:22

To ještě Husa dělala zajímavé motorky

nexus
nexus napsal 19.03.23 v 12:22 10b.

To ještě Husa dělala zajímavé motorky

Myschan
Myschan napsal 28.02.23 v 12:55 10b.

Hodně zajímavá a neobvyklá motorka. Zatím jsem ji viděl jen jednou v Brně.

Guzo
Guzo napsal 27.02.23 v 22:08 10b.

No,je to točivý jednovál,takže asi sranda bude. Neskúšal som,ale bola ma muške .