Hyosung GV 250 Aquila (2002)

Vlastník GAMM3R
Vloženo 21.2.2023
Aktualizováno 11.5.2023

Koupena na záchranu v ne úplně dobrém stavu. Momentálně nepojízdná a snažím se jí oživit.

První dojmy - Již jsem měl tento model dříve. Vracím se k ní z důvodu, že pěkně vypadá, spotřeba skoro nic a na popojetí do práce nebo na vyčištění hlavy stačí.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého, komu se líbí. Jen jich už je minimum.

Koupil jsem ji v původní hnědo bílé barvě jako nepojizdnou. Lak už něco pamatoval a nebyl úplně ok.
Nádrž uvnitř měla rez a motorka ani nestartovala.
Nejlepší popis stavu asi je: Napadená kutilem domácím.
Sundal jsem ohavna přídavná světla, udělal novou řetězovku, vyměnil kapotáž, vyměnil karburátory (ty půjdou na čištění a seřízení), dal dokupy stojánek atd.

Sehnal jsem nějaké díly včetně krásné černo stříbrné kapotáže. Momentálně jsem ji dal do stavu, že motorka chytne, udrží otáčky, ale chcípne s plynem. Má i někde problém v elektrice.
Na tohle už jsem krátký, takže půjde k doktorovi a snad ji doladíme. :)

Chtěl jsem ji z důvodu její nízké spotřeby a na svojí třídu má krásný vzhled. Na moje ježdění do práce, na nákup a sem tam na vyčištění hlavy je ideální.
Jediné mínus je hodně špatná, nebo žádná dostupnost dílů.

Tak snad brzo dopíšu aktuální stav. :)

Edit 11.5.2023.

Motorka předělaná a opravená. Plně v provozu a prostě tohle svezení mi bohatě stačí. :)
Kdyby měl někdo padák, hlaste se :)

dzej.pi
dzej.pi napsal 24.02.23 v 07:05 10b.

Byla to moje první čtyřtaktní motorka (viz galerie). Sloužila mi asi dva roky, bez jediné závady. Pak jsem ji prodal. Nevím, zda ještě někde jezdí. Měla krásný kožený sedlo s vykládanými ornamenty. Rád na ni vzpomínám. Tobě ať slouží a dělá jen radost.

valentinow123
valentinow123 napsal 23.02.23 v 16:48 10b.

ok popis

hyoš
hyoš napsal 23.02.23 v 08:35 9b.

mám to doma jako nové nevyužité a rád to prodám

Milan1963
Milan1963 napsal 21.02.23 v 16:52 10b.

Dobrá práce. At' motorka dělá už jen radost.

TomZul
TomZul napsal 21.02.23 v 07:52 10b.

Krásný stroj. Obdivuji lidi, kteří se pustí do větších oprav či dokonce renovace. Já bych na tom tak dofoukl gumy a vyměnil olej. Zbytek by musel někdo povolanější. Tak ať se daří a dobře to dopadne.