Yamaha MT-10 (2020)

Vlastník An58
Vloženo 19.2.2023
Aktualizováno 15.4.2023

Motorka byla mým snem od roku 2015 kdy vyšel první model. Motor CP4 je zkrátka zlatý grál a to chceš!

Ducati Streetfighter V4: moc drahá

První dojmy - Ten zvuk je neskutečnej(origo výfuk+cat)! Motorka budí opravdu respekt :-)

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenější jezdce, kteří se nebojí spotřeby

Motorku jsem si vybral především kvůli motoru CP4. Vím, že CP4 má i R1, ale ta je na mě moc málo univerzální. Dalším důvodem je možnost cestovní verze TOURER po které jsem sáhnul, vzhledem k tomu, že na motorkách občas cestuji.

Motorka je úžasná ve všech směrech. Sedí vyšším i nižším jezdcům, je velmi rychlá a podvozek je řekl bych celkem adekvátní k ceně motorky. Jediná nevýhoda je vysoká spotřeba a nutnost tankovat každých 160km. V cestovní verzi, je motorka pohodlná i pro vyšší postavy (štítek, sedlo atd), dá se ujet 800km za den celkem obstojně.

Motorka je opravdu všestranná ale nejlépe se cítí na Alpských cestách při vysokorychlostní turistice..

Brukev
Brukev napsal 20.02.23 v 18:42 10b.

Pořád po ni pokukuju ale nevím esli už nejsem z těch cendur vyměklej ( sedíš rovně a podvozek vše vyžehlí ). Myslím že každá motorka co má 150 ps+ proste žere. Ani nevím kdy sem se naposled dostal pod 7l - při běžném ježdění

dettektorr
dettektorr napsal 20.02.23 v 17:50 10b.

A co to zere?