Leramotors Killer PRO 300 (2022)

Vlastník Rachus
Vloženo 20.1.2023
Aktualizováno 17.11.2023

Kroska z Číny, která jede jak splašená a je vodou chlazená.

Motorka koupena od FIRMA:Motoshop Čáslav (Čáslav-Nové Město

První dojmy - Moje první kroska, takže není co hodnotit, maximální spokojenost. Jezdí přes pole, přes louky i po silnici to umí, max. rychlest dle GPS zatím 115 km/h. Váží 116kg a výkon je 31 šemíků, takže mezi poli slušně plave.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny dirt bikery

Doplňky na motorce - motohodiny

Chtěl jsem něco na vyblbnutí za barák na polní cesty. Po svezení na bráchově Pitbike 125ccm, jsem si původně chtěl pořídit něco takového, ale nakonec jsem skončil na 300, která je velikostně jako klasická kroska a vůbec nelizuji. Za třetinu až polovinu pěněz oproti Evropsko-Japonské konkurenci je to super kup.

grufa
grufa napsal 20.04.24 v 17:31 10b.

Nemáš manuál prosím ke stahnutí? Nebo nahrát sem na web?

_KARLOS_
_KARLOS_ napsal 29.11.23 v 10:05 10b.

Už je to úplně něco jiného ta čína????

crxjet
crxjet napsal 08.11.23 v 09:25 10b.

Rachus
Rachus napsal 25.10.23 v 12:40

Po roce provozu musím říct, že žádný porodní bolesti na MX nejsou, tlumiče jsou stavitelné, takže na mých 90kg je to při skocích úplně v pohodě. Není to KTM, ale na hobby jízdy je to naprosto dostačující.

srsen600
srsen600 napsal 25.10.23 v 11:04 10b.

Motorka vypadá pěkně. Koupil jsem klukovi levnou čínu 250 z druhé ruky, ale zánovní 300km za 25T.
Tohle stojí od 60-70tis kč. To už bych volil spíše AJP . Pořád ta čína a její sváry , závity atd je hnus! Musím dál říct , že podvozek měla i 35let stará DR350 lepší...