Ducati Streetfighter V4 S (2020)

Vlastník mrca
Vloženo 18.11.2022
Aktualizováno 20.11.2022

Naprostej vesmír. V této chvíli asi těžko najít něco lepšího. Motor, podvozek, design ... těžko najít slabiny.

První dojmy - Nejdřív jsem si ho byl v Ducati Praha půjčit na odpoledne... jen pro zajímavost, protože se svým M1200S jsem byl naprosto spokojen. Po pár kilometrech jsem věděl, že tohle bude v mojí garáži. Okamžitá láska na první ... dotek.

Motorku bych doporučil pro - Je to moc příjemná motorka, která tě poslouchá jak švícary! Nicméně je to už opravdu pro hodně zkušené jezdce. Právě ta lehkost řízení a raketovej motor můžou být pro nezkušené hodně zrádné.

Doplňky na motorce - Zadní krovka, Karbon držák SPZ, LED blinkry, padáky na přední ose ... bude určitě i přední karbon blatník ... jinak asi není nic moc potřeba, i když katalog je fakt hutnej.

Nejdřív jsem ani neuvažoval, že bych ho pořídil. Myslel jsem si, že je to na cestu nesmysl. Když jsem ho vyzkoušel, spadla mi brada z toho, jak je tahle mašina použitelná i mimo okruh. Jednoznačně ještě použitelnější, než Monster1200S ... aniž bych si na něj stěžoval. A to rozhodlo. Jedeš na klid ... vše v pohodě... kupodivu i celkem pohodlné. Pak ho roztočíš nad 7 000 a letíš na Mars.
Motor je prostě jadernej reaktor, ale se sametovou kontrolou.
Podvozek - mám verzi S - elektronický Ohlins: Tak tohle je to co potřebuješ ... a na naše cesty především! Můžeš jet slušnou střelbu i na tankodromu. Magneziové ráfky jsou taky při sklápění znát ... by mne zajímaly ty karbony na SP .
Spolujezdec? Nesmysl! Taky že stupačky a sedlo tandemu šlo okamžitě pryč.
Výfuk? Laďák je za nesmysl ... ale tady ho opravdu absolutně nepotřebuješ. I takhle jsi mimo dB pro Alpy . A proč bych měl chtít víc jak 208 k???
Co mne tedy irituje je malá nádrž. V kombinaci se spotřebou cca 8,5l je to max na 175km. dá se i za 7,5l, ale to nemůže na tomhle nikoho bavit.
No... a ještě mne sere ten přední černej plastovej blatník ... za ty prachy má bejt karbon všude ... .a když ne všude, tak na předku určitě Jo!

Taliján
Taliján napsal 24.11.22 v 23:44 10b.

skvela volba. Bal bych se o body. Druha pulka otackovyho pole musi bejt masakr. U staryho SF1098 to bylo jenom pro odvazne povahy

peris
peris napsal 21.11.22 v 10:52

Oňas-WR
Oňas-WR napsal 21.11.22 v 09:01 10b.

Vím o čem mluvíš :) Ať slouží.

Forss
Forss napsal 19.11.22 v 18:22 10b.

Masakrální Italská raketa která nebude mít nouzi o pozornost kdekoli se ukáže, paráááádní

Jacubson
Jacubson napsal 19.11.22 v 09:28 10b.

V4 ? Pecka