Honda CMX1100 Rebel (2021)

Vlastník padam
Vloženo 11.9.2022
Aktualizováno 11.9.2022

Honda Rebel 1100 DCT, rebel se vzhledem slušňáka

Motorka koupena od FIRMA:DENAR (Kosmonosy)

První dojmy - Super svezení, poslouchá na slovo. Převodovka se přizpůsobuje jízdnímu stylu a zvolenému jízdnímu režimu. Dobře dávkovatelné brzdy. Jen škoda toho omezovače.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji začátečníkům i zkušenějším jezdcům.

Doplňky na motorce - OEM sedlo forward rider, přečalouněné místní čalounicí
OEM držáky na brašny SW-Motech
Textilní brašny SW-Motech (OEM Honda)
Miller Breaker Slip-On výfuk
Padací rám Craftride
Zadní sedlový držák Honda (import z USA - Honda v Evropě neprodává)

Rebela 1100 jsem si vybral kvůli zajímavému vzhledu a dobrým recenzím na Internetu. Udělal jsem dobře, přesně mi padne do ruky.

Jízda je plynulá a podle volby jízdního režimu umožňuje jezdit na kochačku i být za pořádného rebela v režimu Sport. Podvozek dobře tlumí a poskytuje dobrou zpětnou vazbu. Brzdy jsou dobře dávkovatelné a nevadnou ani při brždění z maximální rychlosti, bohuže omezené omezovačem na cca 173km/h.

Drobný nedostatek je omezená dostupnost příslušenství a doplňků, naštěstí je možné objednávat z Japonska, kde je dostupnost dobrá.

Motor poskytuje přiměřené vibrace, které ani po delší cestě nejsou nepříjemné. Sériový výfuk je nevýrazný a vyloženě ošklivý. Náhrada za Miller Breaker výfuk už poskytuje mnohem lepší zvuk i vzhled.

Rebel 1100 se kvůli trochu zvláštnímu posezu nehodí na dlouhé cesty, ale je ideální na 2-3h vyjíždky s nějakou tou přestávkou na kávičku.

Sériové Dunlopy poskytují poměrně dost gripu a když se řidič do toho kousek opře, tak není nemožné slyšet v každé druhé zatáčce řidičovu stupačku.

speroure
speroure napsal 24.01.23 v 22:25 10b.

Když Rebel, tak i na RZ Pěkně

Myschan
Myschan napsal 15.09.22 v 08:27 10b.

Pěkný kousek

Paulano
Paulano napsal 12.09.22 v 09:14 10b.

Pupi04
Pupi04 napsal 12.09.22 v 08:21 10b.

Skvělá volba a parádní stroj
Tak vždy jen pro potěchu a kolama dolu

PSanec
PSanec napsal 11.09.22 v 19:45 10b.

Pěkný čopr od Hondy. Pěkný výkon a dobrá ovladatelnost.Výborná volba.Přeji jen super km.