Ducati Multistrada V2 / S (2022)

Vlastník Denny38
Vloženo 29.8.2022
Aktualizováno 30.8.2022

Jedním slovem parádní svezení, lehká, obratná, pohodlná.

Motorka koupena od FIRMA:AMG moto (Kobeřice) - Byl to můj první nákup u tohoto prodejce a musím říci , že si mne svým přístupem okamžitě získali. Majitel, se kterým můžete pokecat a dokonce dohodnout i na speciálních cenách. Rád vás uvítá i jen tak , zastavit se na kafe, pokecat o motorce o cestách, jak říkám super přístup.

První dojmy - Cestovaní s touto kráskou je opravdu zážitek a to i se spolujezdcem.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého co rád cestuje a nebo tahá za plyn. Je to univerzál , dokonale vyladěný stroj.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, centrální stojan, boční kufry.

Tento stroj jsem si vybral, neboť mne uhranul jeho design a jízdní vlastnosti nejen pro cestování.
Na stroji mám najeto aktuálně něco kolem 9tis km a zatím jsem nenašel jedinou věc , která by mne na stroji nepříjemně překvapila.
Motor má krásný zátah od spodu , dokáže jet i docela obstojně při nízkých otáčkách.
Ovladatelnost je skvělá , lehce se s ní pohazuje a to dokonce i ve dvou s nákladem.
Brzdy jsou naprosto přesné a reagují okamžitě.
Nutno dodat , že plně elektronický podvozek mám na stroji poprvé a jsem strašně vděčný prodavači u dealera , že mne na to přesvědčil.
Elektronický podvozek je prostě skvělý.
Servis na motorce jen předepsaný po 1000km , nic jiného jsem zatím řešit nemusel.
Spotřeba, tak tady je to kapitola sama o sobě .
Jsem nadšen spotřebou tohoto stroje, běžně jezdím za 4,5L a to musím přiznat , že většinou za to dost tahám.
Plně naložen se spolujezdcem jsem jel první dálkovou týden po Itálii, zobrazovaná spotřeba byla 4,9L - toto jsem vážně nečekal.
Motorka je skvělým partákem jak na cestování, tak na rychlé svezení.
Terén máme za sebou spíš lehčí, šotolinu nebo občasné nerovnosti polních cest.
Zde to bylo naprosto bez problémů.
Nejlépe se samozřejmě cítí na silnici či dálnici. :)

speroure
speroure napsal 24.01.23 v 22:29 10b.

Je to parádní svižná motorka

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 18.11.22 v 10:09 10b.

super

Denny38
Denny38 napsal 01.09.22 v 14:44

Topení od válců do sedla nějak zásadně nepociťuji.
Samozřejmě neumím posoudit s předchozím modelem .
Když stojím v zácpě tak teplo od mašiny samozřejmě vnímám ale speciálně do sedla né.

bikerp
bikerp napsal 31.08.22 v 14:21 10b.

Jak je to s teplem od válců? U předchozích modelů to dost topilo od zadního válce do sedla.

Denny38
Denny38 napsal 30.08.22 v 14:16

Užívám , už máme společně za sebou skoro 9tis km a je to stále s úsměvem.