Super SOCO CUx (2019)

Vlastník denisbiker
Vloženo 17.8.2022
Aktualizováno 17.8.2022

Super stroj do města , super levný provoz a super ošklivé káčátko , co umí překvapit.

První dojmy - Divný pocit se rozjet a nic neslyšet . Ale opravdu super věcička a hned mě to nadchlo. Do ruky okamžitě nepadla ale člověk se s tím tichem lehce sžije a je to vážně sranda.

Motorku bych doporučil pro - Pro šetřílky , nebo lidi co chtějí levně vyzkoušet elektro vozítko.

Chtěl jsem něco nenáročného na dojíždění do práce 12Km tam a 12 zpět. Jezdím bohužel i mimo město tak skůtřik dělá co může, ale prostě víc jak 60km/h z něj nevytáhnu,ale s tím jsem počítal. Přeci jenom jedu nějakých 10 minut po silnici mezi městy, tak se to dá vydržet. Skůtřik pochází ze zrušeného Revoltu , má najeto za 3 roky 3500Km. Baterie a vše okolo v naprostém pořádku, trošku shit jsou plasty ale s tím se taky počítalo. Takže kosmetiku neřeším a skůtr využívám co se do něj vejde . Servis a poruchy jsem zatím neřešil žádné , ale v Praze jsou dost profláklý kluci ve Volt garáži tak věřím , že s tím nebude problém.

CUX je nejlépe ve městě kde je to opravdu naprostá pohoda s ním jezdit a není problém jezdit i s vybitou baterií , kdy stále jede přes 50KM /H tak žádné zdržování aut se nekoná .
Asi bych to shrnul tak , že jsem si chtěl vyzkoušet elektro a dostal jsem přesně to s čím jsem počítal. Posez , na mých 190 cm lepší než na mé Yamaze X -City 250, vím nedává to smysl , ale opravdu mám na CUX více místa a nohy natažené , ano sedím skoro opřený za zadní kufr , ale to místo tu je a cítím se tu lépe jak na zmiňované X-City.

e-Kája
e-Kája napsal 18.09.22 v 22:38 10b.

Malý ale šikovný
Bezva recenze, ať ti tvůj elektroskútřík dobře slouží