Motorro Ceasar 150 (2011)

Vlastník Kinča
Vloženo 10.8.2022
Aktualizováno 29.3.2024

Prdítko na popojíždění po Ostravě a rozvážení pizzy :D

První dojmy - Je to čína, je to staré (i když skoro nejnovější motorka co jsem měl :D ), je to takové laciné, ale za tyhle peníze a pro tento účel naprosto dostačující.

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoli kdo ji chce.

Doplňky na motorce - Je tam někde zásuvka, ještě musím vymyslet držák na mobil.

Chtěl jsem něco s čím bych mohl ve špičce svižně myškovat mezi auty tady v rámci Ostravy a dovézt pizzu co nejrychleji k zákazníkovi a ještě za tepla :D Zároveň jsem chtěl ať to má dostatečný úložný prostor a co nejmenší spotřebu, což splňuje na výbornou. Je to sice čína tak čekám co se kdy pokazí, ale díly stojí pár korun, takže snad dobrý.

Zatím jsem na tom najel asi 60km, ta cesta mi vzala půl nádrže. Ale to jen proto, že vážím něco málo přes 90 Kg, měl jsem plyn skoro celou cestu na max a jel 80-90 Km/h tachometrových. Jo a ta nádrž má jen asi 5,25 l, takže docela v pohodě. Byl to super pocit natankovat plnou za 200 a vědět že na to ujedu normálním tempem kolem 150 km.

Do zatáček jsem byl trochu opatrný, přecejen už jsem jeden skútr rozmlátil když jsem na něm lítal jak na supersportu, dřel jsem všechno možné a nakonec naklopil tak moc, že jsem se převrátil přes hlavní stojan... :D Takže už vím že takové malé přibližovátko na takové ježdění není a musím krotit své vášně :D Když se s ním jezdí jak má, tak super, všecko plynulé a pohodové.

No co jinak, nevím, třeba tu časem ještě něco napíšu, například první poruchu atd... :D

Kinča
Kinča napsal 10.08.22 v 20:21

No mě spotřeba kolem 3l přijde docela v pohodě, tak nevím v čem je problém Minimálně oproti všemu ostatnímu na co jsem zvyklý. A sponzoruju si to sám, neboj

puffybodie
puffybodie napsal 10.08.22 v 20:10 7b.

Ta spotreba je naopak tedy desiva To ti asi dlouho nebudou sponzorovat