Benelli TRK 502 X (2022)

Vlastník karlos949
Vloženo 26.7.2022
Aktualizováno 22.7.2023

super svezení a láska na první pohled a po dvou letech doma

Motorka koupena od FIRMA:C&C MOTO (Plzeň 26)

CF Moto 650 MT: neni tak hezká
Voge 500DSX: Benelli je hezčí a lépe vybavená

První dojmy - super podvozek a brzdy ,dobře se na ní sedí, dobrá výbava

Doplňky na motorce - kufry ,držák telefonu, nový cestovní štít. mřížka na přední světlo, držák na pití, rozšíření bočního stojanu,

Vybral jsem si jí a pořídil 22.7.2022 pro hezký vzhled, výbavu a cenu. První dojmy jsou dobré ,motorka sedí v zatáčkách a dobře brzdí je dobře ovladatelná ale mám jí jen krátce najeto 70km a tak mě zajímá jak pojede plně obsazená, nebo až naložím kufry
28.7.2022
Najeto 820 km a prostě super motorka jezdí skoro sama.
(Předtím ježděno na BMW F650ST .)
Musím říct, že mě překvapila, mnoho lidí tvrdí, že má TRKáčko málo výkonu, ale mě bohatě stačí, nejsem lamačem rychlostních rekordů ,ale člověk co se jde svést pro radost a odreagování , podvozek a brzdy taky super ,závada zatím žádná ale motorka je nová tak uvidíme
15.11.2022
Motorka v pohodě už jsme si na sebe zvykly ,a musím říct ,že jsem spokojen . Motorka funguje jak má a to e důležité, pohodlná i na delší jízdu. V roce 2023 vyzkouším jízdu až k moři tak pak budu ještě moudřejší .zatím natočeno jen 3500km po českých silnicích
.29,4,2023
Tak letos najeto zatím 1000km a můžu říct, pohoda, někdy musí člověk počítat s menším výkonem, dnes ujeto 450 km najednou jen tankování tak si dovoluju tvrdit, že i na delší vzdálenosti je pohoda .
Všechno ujeto na snížené sedlo tak jsem měl strach o svoje pozadí, ale pohodlí dostačující, ale je to trochu znát oproti původnímu sedlu, tak uvidím v létě o dovolené
22.8.2023
Tak dnes ji mám přesně rok najeto 10055 km a musím uznat úplná pohoda jak prázdná tak plná jede v pohodě, musím tedy přiznat ,že nejsem lamač rychlostních rekordů. Dovolená v Polsku u moře a okolí proběhla také v pohodě krásně jsem stíhal i strojům o dost větším obsahem. na druhou stranu mě, momentáně čeká údržba v podobě dotažení všeho co na motorce je , protože už to všechno drnčí .Taky musím uznat, že jede TRKáčko stále lépe a lépe spotřeba taky v normě

speroure
speroure napsal 24.01.23 v 22:56 10b.

Opravdu skvělá motorka

kníželucifer
kníželucifer napsal 29.08.22 v 21:46 10b.

Super výběr kemo!!! Tak přeju spoustu šťastných a spokojených km

Radekvfr800
Radekvfr800 napsal 01.08.22 v 05:43 9b.

Dobrá volba...

Milan1963
Milan1963 napsal 29.07.22 v 22:16 10b.

Podařený stroj, at' ti dělá radost.